Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυριζοντας απο της διακοπες ειπα να κανο μια βολτα στο Βαρδαρη που σπανια πηγαινω. και στο πρωτο μαγαζι που μπηκα ειναι αυτο που γραφο τωρα. ωραιο εχει γινει απεξω σαν στουντιο και αναρωτηθηκα αν θα εχει και κανα καλο κομματι μεσα . ακουω την υπηρεσια να λεει τα προγραμματα και σε ληγω εμφανιζετε η Ντιανα το ξανθο μουναρο με το πολυ ωραιο προσωπακι και τα ωραια πρασινα ματια της. καρφωνει και φευγοντας μου ριχνει ενα χαμογελο. φοραγε ενα ντεκολτε πολυ σεξι, οπως την βλεπω απο πισω, τα μακρια μαλλια της ,η ωραια πλατη και τα καλογυμνασμενα ποδια της κανουν ενα ωραιο συνδυασμο. δεν ηθελα και πολυ και πηρα το απλο τον 30ευρω και μπηκα στο δωματιο. σε λυγο μπηκε κεφατη και αρχιζαμε... Το τσιμπουκι της ηταν τελιο, κατι σπανιο να σου τηχενι. μιλαμε γεια πολυ ρουφηγμα και γλειψιμο! την χαιδευα παντου και δεν αντιδρασε. το δερμα της ειναι απαλο και γυαλιστερο , μοσκοβολουσε ολοκληρη απο ενα αρωμα φανταστικο. δεν ηθελα να σταματησει μεχρι που μου λεει να αλλαζουμε σταση. την πηρα στα τεσσερα. κανει ενα σπασιμο της μεσης και το ωραιο σχημα του μουνι της μου ερχεται μπροστα σαν το γλυκο στο πιατο που ηθελα να το δαγκωσω αυτη την στιγμη. αρχιζα να την γαμαο στα γρηγορα και η ιδια να συμμετεχει διαρκως σε ολη την φασι. καναμε και αλλες στασης .δεν ηθελα να τελειωνω με αυτο που αισθανομουν. τελικα η μοιραια στιγμη ηρθε και το χυσειμο ηταν απολαυστικο. η Ντιανα ειναι μια απο της καλες περιπτωσης που αξιζει να δοσης τα 30 ευρω και με το παραπανω. ακουσα και διαβαζω οτι κανει ολα τα προγραμματα. δυσκολα να βρεις γεια να κανεις ολα αυτα που απολαυσα μονο με 30 ευρω . Αξιζεις τα καλα σκολια ,χαλαλι σου !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού