Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαίνω στον οικο και με υποδέχεται η τσατσά με πολύ φιλικό τρόπο και μου εξηγεί ότι σήμερα δουλεύει η Βαλέρια. Ευδιαθετη ξανθιά μιλφ, προσωπο οχι πολυ καλο, από σώμα έχει αρκετα πιασίματα, με 2.5αρι λίιιιγο πεσμένο βυζι. Το πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και καθως δεν ηταν ωρα αιχμής σε τρια λεπτακια ηρθε.
Όσον αφορα το πρόγραμμα ειχε αρκετα προκαταρκτικά τα οποία πρπσωπικα μου αρεσουν πολύ με παθιασμένα γλωσσόφιλα, φιλιά και γλειψιμο σε σωμα λαιμο,στηθος, αυτιά. Στην συνέχεια περασε σε ενα φοβερο πιπετο με γλώσσα και βαθυ στο οποιο εδωσε αρκετο χρονο και γλύψιμο αρχιδιών παντα με πολυ παθος και βογκητα ηδονης. Ωραιο στησιμο, ενω στο ιεραποστολικο εδωσα ποσο με δυνατο και γρηγορο γαμησι το οποιο απολαμβανε φοβερα (ετσι εδειξε τουλαχιστον). Στο τελος μου εκανε αρκετα κομπλιμεντα και με ευχαριστησε.

Υ.Γ. Btw η τσαμπα ηταν μια ξανθια μιλφογκιλφ χοντρουλα με ωραιο βάψιμο, πολυ φιλική και ευγενική την οποια θα την γαμουσα ευκολα αλλα επειδη ειμαι νεος στον "χωρο" δεν ηξερα πως θα αντιδρουσε αμα της το προτεινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2022
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
255
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , mutsodringo, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2022
Σε τι βάρδια πέτυχες την Βαλέρια;
02 Μαΐου, 2022
8 - 9 ωρα το βραδυ
review reaction 1 doctor milfer
02 Μαΐου, 2022
Η Τσατσά είναι η Μαριάνα που δουλεύει και εκείνη εκεί.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3