Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά την "νάρκη" που έπεσα τα ξημερώματα της 1ης Μαϊου με την Ανδριάννα από την Φυλής 86 Β μου είπαν οι φίλοι μου συναγωνιστές πάμε στο 67 Φυλής (απέναντι) γιατί είχαν σταμπάρει την Έλενα όπου στο σαλονάρισμα της ήταν αρκετά καλή που τούρλωνε την όμορφη κωλάρα της και φαινόταν ευδιάθετη, διάθεση αρκετά ελκυστική! Είπα δεν γαμιέται το πολύ άλλη μια φόλα αν κάτσει πάλι και έδωσα το 20€ στο κύριο τσάτσο για να μπουκάρω και εγώ. Ήρθε το Ελενάκι το κατάξανθο μαλλάκι, υπέροχο πλαστικό βυζάκι (μέτριο σε μέγεθος), κοντοπούτανο που λέμε σε ύψος. Έδειχνε και στο δωμάτιο ευδιάθετη. Ξεκίνησε δυστυχώς κι αυτή με καπότα σε πεσμένο "πουλί" της λέω είμαι ακόμη πεσμένος μου λέει μην αγχώνεσαι και ξεκινάει μια ικανοποιητική πίπα με λίγη χρήση χεριού και γενικά με καύλωσε σε δευτερόλεπτα. Ικανοποιητικό deepthroat . Χαίδευα το υπέροχο μουνάκι της ταυτόχρονα και μετά με ρώτησε πως την θέλω όπου της είπα στα 4ρα κατευθείαν (όχι με αυστηρό ύφος σέβομαι τις κοπέλες πάντα!). Κάρφωνα, σφυροκόπημα που δυνάμωνα κάθε φορά πιο δυνατό όπου καθόταν και το απολάμβανε η τύπισσα χωρίς ίχνος αηδίας είτε ότι δεν το άντεχε κτλ. Θα με τελείωνε άλλα ξάφνου ο κύριος τσάτσος βαράει πόρτα και λέει όλα καλά εκεί και απαντάει εκείνη ναι τώρα και μου ζητάει συγγνώμη απλά δεν έχουμε άλλο χρόνο! Της είπα ότι οκ πέρασα καλά δεν φταις εσύ και σ' ευχαριστώ για τις υπηρεσίες σου. Η κοπέλα είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της (βέβαια ούτε φιλιά κτλ) αλλά ο τσάτσος δυστυχώς δεν άφησε να ολοκληρωθεί το "έργο". Δεν καθυστέρησα πάντως πολύ και δυστυχώς ενώ η κοπέλα είναι αρκετά καλή το μαγαζί δεν την βοηθάει πιστεύω με την αντιμετώπιση που μου έδειξε οπότε το ίσως πάει ότι φταίει το μαγαζί που δεν θα ξαναπάω άμα δούλευε σε άλλο θα πήγαινα με τα χίλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2022
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 202105
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
203
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, nick9x, George Iakovidis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2022
Τυπε το 'ικανοποιητικη' που το ειδες?? Αποστειρωμενο απλο προγραμμα χωρις καν να χυσεις. Μαυρο στον κωλοτσατσο και στο τσαρδι του.
review reaction 1 claimain, Guaranty
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1