Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πιά, πρέπει να διαβάζω κριτικές πριν μπω. Η εμφάνιση της κοπέλας είναι όπως τα λένε και οι προηγούμενοι κύριοι. Σφιχτό κορμί, όμορφη, μεγάλα φυσικά βυζιά. Κάθεται δίπλα μου πάω να τη χαϊδέψω λίγο αλλά μου λέει άραξε. Παίζει τον Λάκη με μωρομαντηλο για κάνα λεπτό - πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Εκεί πρόλαβα να πιάσω λίγο το ένα βυζί της. Πήγα για το άλλο και με σταματάει. Πίπα με λάστιχο, 1 με το πολύ 2 λεπτά. Στήνεται στα 4 και λέει έλα, λέω σε θέλω μπρούμυτα, όχι λέει οι Έλληνες θέλουν στα 4. Κομπλαρα. Έπαθα τιλτ λέμε. Αρχίσαμε να σηκώνουμε τις φωνές μας. Σε μια φάση λέει Δεν είσαι Έλληνας!!! Ήθελα να τραβήξω τα μαλλιά μου! Εν τω μεταξύ, δε μιλάει ελληνικά η γκόμενα! Παιδιά δεν έβαλα καν τον Λάκη μέσα. Όλα αυτά μέσα σε 4 λεπτά. Στο 5ο λεπτό ήμουν έξω πάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Ημεδαπος , spor48 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2022
δηλαδή ρε παιδιά, όσοι θέλουμε και κάτι άλλο κι όχι μόνο στα τέσσερα, τι είμαστε; Ουρουγουανοί; Χεχε!
30 Απριλίου, 2022
Συναγωνιστή Α) πήρες τα λεφτά σου πίσω η έστω τα διεκδικήσες;
Βου) Αν έχεις μούσια και είσαι κάπως μελαμψός λογικό να φρικαρει η κοπέλα γιατί της θυμισες την εμφάνιση του μέσου λαθρομετανάστη.
01 Μαΐου, 2022
Φόλα μεγάλη την πάτησα και εγώ!
Μακριααααααα
01 Μαΐου, 2022
Γενικά όλες οσες έχω δει τώρα με τον κορόνα είναι πολύ απόμακρες …όποτε οι φόλες έγιναν ποντικοφακες ….
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4