Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είπα να περάσω να δω την Αλίνα επιτέλους μιας και ήθελα να το κάνω εδώ και καιρό.
Παρκάρω σχετικά δίπλα στο σπιτάκι και μπάινω μέσα, σκάει σε κάποια φάση ο μπάρμπας τσάτσος και μου λέει είναι δωμάτιο.
Τον έβλεπα πηγαινοερχότανε κουζινάκι-σαλόνι. Φέυγει ένας συναγωνιστής που καθόταν στο σαλόνι και αρχίζει να μου λέει πόσο καλά θα περάσω,
αφού μου υποσχέθηκε άνεση χρόνου 20 λεπτών μέσα στο δωμάτιο.
Άρχισε και την πεσιματική του μιας και έχω διαβάσει ότι την πέφτει συχνά στους πελάτες... και "φτου φτου να μην σε ματιάσω"
Μπλέξαμε λέω, αλλά το πήρα στην πλάκα.

Βγαίνει η Αλίνα από το δωμάτιο, μέτριο ύψος, καστανοκόκκινα μαλλιά, ένα τατού στην πλάτη με φτερά, κανονικό σώμα χωρίς πιασίματα.
Λέω θα περάσω, αφού μπήκα δωμάτιο μετά από κανένα 3λεπτο, δεν πρόλαβα να βγάλω παντελόνι και κάνει ντου ο θείος αν έχει χαρτιά και καπότες,
εντωμεταξύ το δωμάτιο πρέπει να είχε 5 ρολά χαρτί και 25 καπότες στο κομοδίνο. Τέλως πάντων, μέχρι να φύγω δεν ξαναενόχλησε...

Μετά από αναμονή 15 λεπτών μπαίνει η Αλίνα μέσα και πιάνουμε λίγο κουβέντα στα Αγγλικά, πέφτει πάνω μου και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα.
Πολλά προκαταρκτικά, πολύ χαμούμερα.
Οι ρόγες μεγάλες σε προκαλούν να παίξεις.
Έγλυφε παντού η Αλίνα, αυτιά, λαιμό, κατέβαινε, ανέβαινε, έτριβε το κορμί της πάνω μου και πάλι φιλιά.
Ξεκίνησε μία πίπα άνω του μέσου όρου, μιας και δεν ήταν μονότονη. Είχε φτυσίματα, τον κοίταζε, τον έβαζε στο στόμα της, και προσπαθούσε να τον πάρει όσο πιο βαθιά γινότανε.
Έπιασα το κεφάλι της να πιάσω και εγώ λίγο ρυθμό. Πέρασε αρκετά και από μπαλάκια, αφού τον έπιασα μετά και με είχε μουλιάσει.

Μου περνάει καπότα και την φέρνω από πάνω, με βαθύ κάθισμα ξεκίνησε να ανεβοκατεβαίνει και πότε πότε σταμάταγε για φιλιά. 3 λεπτά και την γυρνάω σε ιεραποστολικό και κάτσαμε μέχρι το τέλος. 10 λεπτά σε εκείνη την στάση με πολλές εναλλαγές,βογγητά, γλυψίματα. Πολύ δοτική και με καλή συμμετοχή. Μετά από έντονο σφυροκόπημα, βγάζω την καπότα την φέρνω μπροστά μου, συνεχίζει για λίγο την πίπα όπου τον ξαναφτύνει πάλι και χύνω στα βυζιά της κοιτώντας της απειλητικές τις ρόγες, χτυπώντας τις και τιμωρώντας τις με τον πούτσο μου.

Μου έδωσε χαρτί, μου έδωσε και οινόπνευμα και πιάσαμε την κουβέντα. Είναι από Μολδαβία, ηλικία δεν μου είπε γιατί κατάλαβε ότι είμαι μικρότερος και μάλλον κόμπλαρε να την πει!?
Αν και εγώ δεν έχω τέτοια κολλήματα. Έχει αναφερθεί ότι είναι 35άρα, εγώ θα την έκανα 28-30...
Μου έλεγε είμαι 18, εγώ της λέω είμαι 12. Σε δύο βδομάδες που έχει γενέθλια θα γίνει πάλι 18 μου έλεγε και γέλαγε...
Ήρθε πάλι και με φίλαγε, με χούφτωνε, γενικώς το άκρο αντίθετο της ξεπέτας η Αλίνα. Φαντάζομαι τι θα κάνει αν την πάρεις 4-5 φορές και βρεθεί μια παραπάνω χημεία...

VFM λοιπόν μιας και υπάρχει στάνταρ άνεση χρόνου και όχι άμα τύχει επειδή είναι άδειο το σαλόνι. 2 συναγωνιστές περιμένανε απ'έξω και εμείς καυλαντίζαμε 5 λεπτά μετά τον αγώνα ακόμα στο δωμάτιο.
Θα ξαναπροτιμηθεί γιατί προσφέρει πολύ τίμιο πακέτο υπηρεσιών και φαίνεται και καλή σαν άτομο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 The Keeper, Διανοούμενος, Paliotsarkadoros και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού