Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατηφορησα μετα απο αρκετες μερες προ την περιοχη της οδου Φυλης η ζεστη ειχε γινει εντονη και ειπα να περασω για αλλη μια φορα με την σεξυ πριγκηπισα της Φυλης Βικυ οπου και ξαφνικα εμφανιστηκε στο σαλονι η Χριστινα το χρωμα μαλλιον ειναι καστανο ισιο μακρι μαλλι.Στο υψος περιπου της Βικυς με ωραιο πεταχτο κολαρακι και σεξυ ομορφο προσοπακι.μου χαμογελασε με σεξυ βλεμα και βγηκε και η Βικυ με κοιταξε εντονα και με καλημερισε το σαλονι ηταν γεματο και μου εκανε εντυπωσει που κοιταξαν και καρφωθηκαν σε εμενα!!!!εβγαλα κατευθειαν απο την τσεπη το 40 ευρω και ειπα στην μελαχρινη υπηρεσια οτι θελω και της δυο κοπελες.μου ειπε καταφατηκα βεβαιος ο κοσμος εφυγε απο το σαλονι αστραπιαιεα προς την πορτα εξοδου αυτο μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.μετα περασα στο δωματιο περιμενα δεκα λεπτα περιπου και περιμενα ορθιος ακουω τα τακουνια απο της δυο κοπελες ανοιγει η πορτα με χαιρετισαν και με εποιασαν παθιασμενα στα φιλια και οι δυο σχεδον παντου ξαπλοσα στο κρεβατη η Χριστινα ειχε νεανικο σωμα απαλο και μου εποιασε το εργαλειο παιζοντας η Βικυ εκανε και αυτη το ιδο μετα απο ενα εναλαξ καραμελομα και της δυο μου χαιδρυοντουσαν και μευαξυ τους ειπε η Βικυ πως θελεις τωρα να συνεχισουμε ????της λεω τωρα θα σας γλειψω και της δυο ανοιξαν τα ποδια διαπλατα και εγινε οπως επρεπε κραυγες εβγαιναν και απο της δυο ηταν αρκετα υγρες και το σωμα τους εκαιγε μετα λεω στην βικυ αφου αυτη και καταλαβαινε Ελληνικα να της πει να στειθουνε και οι δυο στα 4 εκει εγινε τοσο δυνατο μια με την Χριστινα και μια με την βικυ χαστουκια στο κολο κραυγες ποιο δυνατες τους ειπα οτι να ερθει η Χριστινα απο πανο μου στην τελικη σταση και η Βικυ απο πανο μου το ξαναπερνει πιπα ευσθησιακη και εντονη με καβαλαει ανεβαινει πανο και χτυποιομουνα απο την μεση και κατο να τερματιζει μεσα στο γατακι της και την Χριστινα να της προσφερο γλειψιμο και να κρατιεται απο πανο απο το κρεβατι τελειωσε στο στομα μου μεσα η γλωσα μου εγινε υγρη και η βικυ πηρε πολυ δυνατο καβαλημα και τελειωσαμε σχεδον μαζοι με φιλησαν και με εκαναν αγκαλια .εμεινα περιπου 20 λεπτα στο δωματιο .μου ειπαν οτι θα δουλευουν καθε μερα πρωινες και μερικα απογευματα μαζοι στον οικο.τους ειπα οτι θα ξαναερθω και θα γινω το τιγρακι και θα κανουνε παντα τροιο μαζοι το μετεφρασε γελασαμε και εφυγαν!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Set_air, Paliotsarkadoros, voreiomakedonas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού