Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα στοχευμένα στον συγκεκριμένο οίκο,λόγο καλών κριτικών για να δω το κορίτσι κι αν μου άρεσε να εισέλθω.
Μπαίνω στον οίκο και με καλοσοριζει ο μπάρμπας.
20 λεπτά ελεύθερο,μπλα μπλα.
Οκ.Βγαινει απ' το δωμάτιο η κοπέλα και μπορώ να πω ότι για τα δικά μου γούστα ήταν μια χαρά.
Κοντό καρέ ξανθό μαλλί,μεγάλα εκφραστικά μάτια,πολύ γλυκιά έκφραση προσώπου,σώμα αδύνατο,προς σκινυ,με την κοιλιά της λόγο κακής διατροφής να ψιλοπεταει.Δινω λοιπόν τον οβολό μου και μπαίνω.
Στο δωμάτιο η Αλινα ήταν σαν να ήμασταν ζευγάρι που καψουρευτηκε πριν δύο εβδομάδες,πιθανολογο ότι μάλλον ταίριαξαν καλά τα κορμιά μας και υπήρξε πολύ καλή χημεία μεταξύ μας.Η πίπα της ήταν μέτρια,αλλά το σεξ ήταν αποθέωση.Καναμε μάλλον 5 στάσεις,ήρθε ως cowgirl, reverse,ιεροποστολικο,στα τέσσερα και στα πλάγια.Η αίσθηση του αιδοίου της ήταν αρκετά καλή,το στήθος της παρόλο που ήταν μικρό,ήταν με μεγάλες ρογες που το έκαναν πολύ ελκυστικό,ιδρωσα και ίδρωσε,όμως δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα,οπότε το τέλος ήρθε με μαλάκια με εμάς αγκαλιασμενους.
Σε εμένα λοιπόν το κορίτσι έβγαζε τον χαρακτήρα της κοπέλας που δεν έχω.Ειναι σχεδόν ερωτευσιμη,η συννενόηση δύσκολη λόγο ότι τα αγγλικά της είναι πολύ περιορισμένα,όμως το σώμα τα έλεγε όλα.Ο μπάρμπας στο τέλος αφού τελειώσαμε άνοιξε την πόρτα αδιάκριτα,βέβαια εγώ είχα ντυθεί,μου λέει θέλω κριτική,προφανώς άκουσε κουβέντα με συναγωνιστή που μπαίνει στο άλλο σάιτ.
Στο ρεζουμε,η κοπέλα αξίζει.
Δεν είναι για όσους θέλουν μπαμπατσικες,δεν είναι για τρέλες καφριλες.Σε ευχαριστώ Αλινα,σίγουρα θα τα ξαναπούμε.
Καλό Πάσχα συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
511
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, redgarland, n.smirni76 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2022
Για να μην εχυσες κάτι σε χάλασε … Τι όμως ήταν αυτό ;;
24 Απριλίου, 2022
Δεν με χάλασε κάτι αδελφέ.
Το έχω παρακάνει αυτές τις μέρες,γενικά,δεν είμαι και κανένα παιδάκι,ήταν και ο μόνος λογος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2