Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κωλαρακι ήθελα , πηγαινα για Μπαρμπορα αλλα δεν… εμφανιστηκε η Αννα . Εκ Μολδαβιας κατα τα λεγομενα της. Μπαμπατσικια για εμενα (αλλη ισως να την πουν χοντρη) με ωραια 2,5αρια βυζια και γενικα πληθωρικο αλλα ωραιο κορμι χωρις κυταριττιδες παρα τα περιττα κιλα. Χαμογελαστη ανακοινωσε (τσα2 απουσα) ελευθερο στοματικο τελειωτικο σωμα και ολες τις στασεις. Εισοδος και ολιγολεπτη αναμονη. Μπηκε γδυθηκε , αποκαλυψε τα 2,5αρια μαλακα στην αφη βυζια με τα οποια ασχοληθηκα λιγο. Λιγα χαδακια- φιλακια και μετα πιπα . Μετρια προς καλη οχι μονοτονη με λιγο γλυψιμο στα αρχιδια και σχεδον καθολου χερι. Περασμα καποτας και ιεραποστολικη σταση οπου και παιχτηκαν και γλωσσοφιλα τα οποια δεν ξερω αν ειναι στο προγραμμα αλλα εγω πηρα καποια και καταθεση σε αυτην την σταση μιας που μου αρεσει αυτη η σταση με τις ευσωμουλες. Μου θυμισε και μια πρωην γκομενα και το γουσταρα πιο gfe. Συνολικα περιπου 10-13’ χωρις ενοχλησεις. Θα ξαναπερνουσα αν ετυχε να βρεθω στην περιοχη. Συστηνετε για λατρεις νταρντανοπαχουλων! Χαμηλη βαθμολογια για τσα2 γιατι δεν υπηρχε , η κοπελα εκανε ολη την παρουσιαση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dinger
Μέγας
Εγγραφή:
20 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
465
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, EH2018

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού