Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
1η κριτική στο site έπειτα από περίπου δέκα χρόνια πορνοκαριέρας και ενημέρωσης μέσα από αυτό. Έναυσμα φυσικά αποτέλεσε η σημερινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, πρωινή βάρδια γύρω στις 11-12, και η κωμικοτραγική συνεύρεση με την κοπέλα. Πάρκινγκ εύκολο πάνω στην Αχαρνών ( Μεγάλη Τετάρτη ήταν σχετικά άδειο το κέντρο και τα σπιτάκια βαράγανε μύγες, σημαντικό αυτό) Περνάω πρώτα μια ανιχνευτική από τη Φωκαίας ως προς επιβεβαίωση κυρίως και να δω αν έχει έρθει κάτι καινούργιο. Στο 27Α ήταν Βαλέρια, 27 κάτω κλειστά, στο 25 μου παρουσίασε η τσατσά την Τζέσικα, μια κοπέλα που την έχω κοζάρει και παλιότερα και δεν την είχα δοκιμάσει οπότε χάρηκα που επανήλθε. Ειπα θα ξαναπεράσω και συνέχισα την βόλτα με highlights στο δρόμο μια νέα τη Μαρίνα πραγματικά πολύ όμορφη κοπέλα η οποία παρουσιάστηκε με ένα κορμάκι μπεζ και ήμουν έτοιμος να σκάσω το 20αρικο αλλά είπα θα δοκιμαστεί μέσα στις επομένες μέρες ( πράγμα το οποίο μετάνιωσα) . Επιστρέφουμε στην Τζέσικα λοιπόν για την οποία επέστρεψα και έδωσα το 20αρικο. Η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, ελεύθερα πιασίματα, ισπανικό και 69. Πληρώνω και μπαίνω χωρίς να ξαναεμφανισθεί το κορίτσι και περιμένω. ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ η κοπέλα είναι πολύ εντυπωσιακή και τραβηχτική παρόλο που σαλονάρει αρκετά παγερά, έχει κάτι πολύ καβλωτικό, σίγουρα βοηθάει το στήθος της που είναι φυσικό και αρκέτα μεγάλο με το λεπτό παρουσιαστικό της.Μαλλί καστανό στη ρίζα με όμπρε ξανθό στις άκρες( πολύ πιθανή και η τρέσα αλλά δεν έδωσα παραπάνω σημασία). Σήμερα φόραγε εξάρτηση ζαρτιεροειδή μάυρη με ρόζ στρινγκάκι τα οποία μου ρίξανε το σαγόνι. Μπαίνει λοιπόν η κοπέλα μέσα αρκετά ψυχρή, ελάχιστο σόσιαλ ( όνομα, απο πού είναι-- δηλώνει Ελληνίδα και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω γιατί μιλάει άψογα ελληνικά χωρίς δείγμα προφοράς) Ξεκινάω λίγο χαμούρεμα με τις εντυπωσιακές βυζάρες οι οποίες μετά την αφαίρεση του σουτιέν πέσαν λίγο όντας φυσικά και της ζητάω να προχωρήσουμε σε πίπα. Με ρωτάει πως θέλω και της το αφήνω πάνω της να αποφασίσει. Η κοπέλα προχώρησε σε ελέυθερο στοματικό στο οποίο ήταν πάρα πολυ καβλωτική με αρκετά φτυσίματα και σάλια να τρέχουν, τα οποία γουστάρω άπειρα και της το είπα για να συνεχίσει έτσι. Επιτόπου στράβωσε λίγο και λέει οτι η τσατσά δεν την αφήνει να λερώνει για να μην καθαρίζει μετά και τη λέει "σαλιάρα" . Της λέω κάτσε σαλιάρα μου να σε σαλιώσω λίγο και εγώ και τη στήνω ανάσκελα για να γευτώ το μουνάκι της. Να σημειωθεί οτι η κοπέλα ήταν εντελώς ξυρισμένη και πεντακάθαρη με αποτέλεσμα να θες να πέσεις με τη μούρη μέσα και να ρουφήξεις τα πάντα. Εκεί η κοπέλα στην αρχή αντέδρασε με ψέυτικους αναστεναγμούς και μετά απο κάνα 3λεπτο άρχισε τα παράπονα οτι της βάζω δόντι και οτι την πονάω που της χούφτωνα τα βυζιά. Συγκεκριμένα μου πετάει την ατάκα " με γάμησες" όπου της απαντάω "όχι ακόμα". Δεν εκτίμησε το μέτριο χιούμορ και στράβωσε άσχημα και μου απαντάει "τώρα να δείς πως θα σε γαμήσω εγώ". Δεν έδωσα συνέχεια σε αυτό και της ζήτησα να προχωρήσουμε σε ισπανικό στο οποίο στήθηκε και της γάμαγα μια τους βύζους με ένταση και μία το στόμα . Ως τώρα όλα πηγαίνανε πολύ καλά και σκεφτόμουν να συνεχίσω έτσι για να τελείωσω στις βυζάρες της πράγμα το οποίο έπρεπε και να χα κάνει αλλά δεν ήθελα να φύγω χωρίς να γαμήσω αυτό το πλάσμα. Έτσι όπως είμαστε της λέω να μου φορέσει την καπότα και να μπώ ιεραποστολικά. Πιάνει λοιπόν το εργαλέίο με πολύ άτσαλες κινήσεις και "δυσκολεύεται" να το περάσει. Αφού τα καταφέρνει και πάω να μπω με σταματάει και πιάνει αυτή το εργαλείο και καλά να το βάλει. Συνεχίζει φουλ τις άτσαλες κινήσεις με ξινίλα στη μούρη της με αποτέλεσμα να πέφτει σιγά σιγά. Συνεχίζει να το κάνει αυτό μέχρι να βεβαιωθεί πως μου χει πέσει πλήρως και πάει να σηκωθεί. Της λέω κάτσε έχουμε λίγο χρόνο ακόμα τέλειωσε με με το στόμα. Ξεκίνησε τα μα και τα μου και προχώρησε μετά απο πίεση σε μια απαράδεκτη αερόπιπα με το προφυλάκτικο οπού κάθε δεκα δευτερόλεπτα σταμάταγε για να μην μου σηκωθεί ποτέ. Αρχισε να κοροϊδεύει και να λέει οτι δεν πρόκειται να δουλεψει αυτό. Εκεί η τσατσά χτυπάει μια φορά την πόρτα και η πουτάνα τινάζεται λες και τη χτύπησε το ρεύμα. Και φτάνουμε λοιπόν στο κρεσέντο της συνεύρεσης και στην ατάκα κλειδί στην οποία έμεινα μαλάκας και για αυτό αποφάσισα μετά απο 10 χρόνια να αφήσω κριτική στο Site. Γυρνάει με φουλ υφάκι φέυγοντας και λέει " Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος μωρό μου και δεν γουστάρω να μου επιβάλλεται κανείς" και σηκώνεται και φεύγει. Να τονιστεί οτί στο μαγαζί βαράγανε μύγες όπως όλος ο δρόμος σήμερα (Μεγάλη Τετάρτη) οπότε μιλάμε για ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΗ και ΜΕ ΠΡΟΘΕΣΗ ΦΟΛΑ. Έμεινα μαλάκας με την όλη κατάσταση και σκέφτηκα να περάσω δίπλα στο μαρινάκι μπάς και ρεφάρω αλλά ήμουν έτοιμος να χύσω με την τζέσικα και δεν ήθελα να σκάσω και άλλο 20αρικο για 2-3 λεπτά γαμήσι απλά για να φύγουν τα χοντρά. Τράβηξα μια εριστική μαλακία μεσα στο δωμάτιο για κανα 5λεπτό ( σκέφτηκα να πιτσιλίσω το κρεβάτι αλλά δεν μου φταίει σε τίποτα ο επόμενος συναγωνιστής μιας και η τσατσά το κάνει θεματάκι να αλλάξει τα σεντόνια. Μάζεψα τα μπογαλάκια μου και αποχώρησα αποδεχόμενος την ήττα της ημέρας.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ για όποιον βαρέθηκε να διαβάσει τα παραπάνω
1) ο οίκος είναι κλασικό επίπεδο φυλής , η τσατσά ειναι μια απροσάρμοστη που μανουρίαζει μόνη της και χτυπάει πόρτα στο δεκάλεπτο ( αυτό το λέω από πολλές κατα καιρούς επισκέψεις με δίαφορα κορίτσια πχ Βερόνικα παλαιότερα.
2) Η Τζέσικα είναι μια πολύ εντυπωσιακή και καβλωτική παρουσία αλλά αρκετά ψυχρή.
3) Σε πολλά σημεία της συνέυρεσης πέρασα πολύ καλά ( 1η πίπα , ισπανικό ) και γιαυτό δεν κλαίγομαι για το 20αρικο.
4) Η τύπισσά έχει υφάκι και τουπέ ελλεηνίδας οπότε αν μετά απο αυτά που διαβάσατε αποφασίσετε να την τιμήσετε να ξέρετε ότι άμα στραβώσει με κάτι το πιο πιθανό είναι να σας το βγάλει ξινό.

Η παραπάνω περιγραφή αφορά την προσωπική μου άποψη έπειτα από τη συνέυρεση μαζί με την κοπέλα και σε κάθε περίπτωση εσείς μπορέι να έχετε διαφορετική εμπειρία. Αν σώσω έστω και έναν συναγωνιστή από αντίστοιχη φόλα εγώ θα είμαι ικανοποιημένος. Καλά γαμήσια σε όλους τους συναγωνιστές και καλή Ανάσταση!Ευλόγησον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Frogen
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
460
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού