Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχθές το απόγευμα κατέβηκα προς λιοσσίων να κάνω μια τσάρκα μετα απο έξοδο και πολύ THC αποφασίζω να επισκεφτώ τους οίκους γιατί είχα να κατέβω πάρα πολύ καιρό. Περνάω στο συγκεκριμένο σπίτι και εμφανίζεται η υπηρεσία πολύ ευγενική και μου παρουσιάζει τη Μπέλλα(πρόγραμμα δεν ρώτησα είμαι του απλού προσωπικά!).Η κοπέλα είναι στη φάση Chubby προς ΒΒW, Με 3αρι βυζί ,γλυκό προσωπάκι και με ενισχυμένη κωλάρα και μπουτάρες(όπου έχει και Tattoo)έδωσα με τη μία το πορνοπαράβολο χρώματος μπλέ και με πήγε στο δωμάτιο,το όποιο δεν βρώμαγε και ήταν σχετικά καλό και καθαρό. Περίμενα τη κοπελιά με το που ήρθε αρχίσαμε με φιλία στο σώμα και χουφτώματα και άρχισε η πίπα σε πεσμένο πέος που απέκτησε μερικώς καλή στύση παρόλη τη κρεπάλη και ένα ακάποτο κρεμπίε που είχα δώσει στη κοπέλα μου το πρωί. γυρνάει στα 4 και μώλις έδωσα τις 2 πρώτες πουτσιέςΚατσικογάμης και τα με τα βρωμόλογα που έλεγε συνήλθα όπου και άρχισε σφυροκόπημα να ακούγονται πλάφ-πλαφ σε όλο το τσαρδί και κωλοσφάλιαρα και να μου λέει "είμαι το πουτανάκι σου σήμερα;"Ασάλιωταμετά απο 5 λεπτά ήρθε το τέλος στη μουνάρα της όπου έκατσε μέχρι να αδειάσει ο προστάτης και ή ουροδόχος κύστης! χαιρετηθήκαμε ,λίγο σόσιαλ . Πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα ξαναπάω! αυτά μύστες καλές γιορτές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, EvilPlasma και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού