Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
2η επισκεψη το βραδυ της τριτης περιπλανομενος να χυσω δευτερη φωρα καταληγω εδω περα
Μπαινω στο σαλονι αρκετα μεγαλο σαλονι ο συγκεκριμενος οικος δεν ειχα ξαναμπει εκει
Και μου λεει η τσατσα να περιμενω αν εχω χρονο και πως ειναι δωματιο
Λεω ενταξει
Βγαινει και ερχεται στο σαλονι Η αναστασια να προσθεσω ειναι μια μιλφ προ γκιλφ γυρω στα 40 κατι μαυρομαλλα με σπασμενη λιγο φατσα αλλα με ενα βλεμμα που κρυβει λαγνια και ετσι οπως ερχεται με ρωταει τι κανω και μου λεει οτι της αρεσω πολυ και ετσι οπως ειμουν καθιστος και διπλα ηταν η τσατσα σκυβει και ξεκινα και με φιλα ετσι οπως ειμαι
Με επιασε ενα συναισθημα ταυτοχρονο αμηχανιας αλλα και καυλας λεω θα μπω και δινω το εικοσαρικο στην ιδια μπαινω στο δωμα και περιμενω γυρω στα 15 λεπτα + μια στιγμη σκεφτηκα οτι με ξεχασαν αλλα λεω δεν παιζει
Σκαει αργοπορημενη η αναστασια και ερχεται και ξεκινα στα ορθια να με μπαλαμουτιαζει την παιρνω στο κρεβατι και της λεω να κατσει οπως γουσταρει εκεινη και εκατσε ιεραποστολικα της πιανω τα ποδια με τα χερια της τα ανοιγω οσο πανε και ξεκιναω ενα καρφωμα πολλων ιππων οπου δεν αντεξα και ηρθε το τελος
Μετα το τελος η αναστασια ειχε κολλησει μαζι μου και ερχοταν και με φιλαγε ολη την ωρα Χαχαχα!
Μεχρι και μολις βγηκα απτο δωματιο και πηγα στην εξωπορτα ηρθε και με φιλαγε παλι αλλα εγω τοτε ειχα φρεσκοχυσει 2η φωρα και δεν γουσταρα τετοια και το απεφυγα το σκηνικο με τροπο χωρις να την κανω να νιωσει αβολα
Και καπως ετσι ειχε η φαση ξ
Δεν ξερω αν θα τη ξανασυναντουσα ισως οχι επειδη δεν ηταν κατι που θα θυμαμαι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ξ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, spor48 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού