Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή επίσκεψη με την Αντριάνα στο τιμόνι. Ανεβαίνω τη στενή σκάλα και σκαω κατευθείαν στο αυτοσχέδιο σαλόνι, βγαίνει η τσατσά και μου ανακοινώνει το όνομα, άνευ προγράμματος, μου λέει ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και εάν θέλω να τη δω ,να περιμένω. Δύο λεπτά μετά βγαίνει η κοπέλα, ωραίο κορμί, άγριο πρόσωπο.. προσπαθούσα να καταλάβω εάν δεν ήταν σε καλό mood , μην μπω και φάω φόλα. Τελικά αποφάσισα να πάρω το ρίσκο, τι αξία έχουν 20€ μπροστά σε μια νέα εμπειρία... Η τσατσά άφαντη, δίνω το παράβολο στην κοπέλα, μπαίνω δωμάτιο, πλένομαι, και κάθομαι.. Ακούω ντουζιέρα να δουλεύει και τα υδραυλικά να δονούν τον οίκο... Μπαίνει η Αντριάνα μέσα , κάθεται δίπλα μου, λέμε δυο κουβέντες , παίρνει μαντιλακι και καθαρίζει διεξοδικά τον μικρό. Δεν ήξερα τι εμπεριέχεται στο πρόγραμμα και την άφησα να παίξει μπάλα. Ξεκινάει συμπαθητικό μπουκιτσι με χάδια στο όσχεο... Μετά από αρκετή ώρα στήθηκε στα 4 όπου επιβεβαιώθηκαν οι προλαλησαντες... Έχει κωλαρα!!! Θα ξαναπάω σίγουρα!!! Κατεβαίνοντας είδα έναν Πακιστανό να περιφέρεται αγχωμενος μπροστά στην είσοδο με το κινητό ανά χείρας... Θεωρώ πως ήταν σε εξέλιξη δοσοληψία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
envyme79
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
420
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, sinatra7, olddog και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού