Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα από τον οίκο,μετά από πολύ καιρό απουσίας από τα τρελά,η ημερομηνία ενδεικτική..

Όταν έφτασα ήταν δύο κοπέλες σε ρτουζα-πα στο δωμάτιο,άκουγα από μέσα χαστούκια κακό λέω εδώ είμαστε,περιμένοντας να βγουν..

Από τις δύο διάλεξα Κορινα

Έχουν γραφτεί πράγματα για την Κορίνα οπότε θα πω απλά ότι από εμφάνιση είναι ένα κοριτσάκι τέρμα στεγνό,όλα πετιτ,είδα το κωλαρακι και τσίμπησα ο μπούφος..

Μπαίνοντας η τύπισσα,μηδαμινό σοσιαλ,γκρινιάζει ότι δουλεύει όλη μέρα και δεν έχει ζωή,πήγε να βάλει καποτα σε πεσμενη τσαπου (με ξενερώνει απίστευτα όταν το κανουν)ΠΡΩΤΟ ΦΑΟυλ,στην μέτρια πίπα που έκανε πήγα να σηκωθώ να έχω λίγο πρωτοβουλία μπας και σηκωθεί δυσανασχετήσε ΔΕΥΤΕΡΟ Φάουλ εκεί τσαντοστικα,σηκώθηκα σηκώθηκε το εργαλείο,της γάμησα το κεφάλι όσο μπορούσα πιο μανιασμένα από τα νεύρα μου έχυσα χωρίς καν να σκεφτώ να την γαμησω.

Και τι γύρισε και μου είπε?
Σε έναν πελάτη που έφυγε προφανώς ξενερωμενος..

Δεν μου έχει ξανατυχει ΠΟ ΤΕ

Μου λέει "θα μου κάνεις κανένα δωράκι?"

Γέλασα πααααρα πολύ (από μέσα μου..)

Λέω τι εννοείς?

Μου λέει "ε,πέντε ευρώ να πιω και εγώ ένα καφέ"..! ! !

Δεν της έδωσα ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ τπτ..

Ρε μλκς δηλαδή,πάνε καλά?

ΜΑΥΡΟ από εδώ μέχρι την πατρίδα της..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
208
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, digger, sinatra7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2022
Αυτη τυπε αμα της έδινες ενα 20αρικο παραπανω μπορει να τη γαμουσες και σε ξενοδοχειο τη ψωμολυσα.
review reaction 1 Cyber-plumber, envyme79
19 Απριλίου, 2022
Ακριβώς και εμένα το ίδιο μου είπε, αφού έδιωξα την Τζάσμιν (ήθελα παρτουζα και αναλ παναθεμα με) και κράτησα αυτήν... Τα δωράκια να τα δινουμε όταν κάνουν κάνουν το κάτι παραπάνω...αλλιώς δεν βλέπω το λόγο...
review reaction 1 Cyber-plumber
20 Απριλίου, 2022
ζητιανιά δωράκι είναι απαράδεκτο, μπράβο που το ανέφερες
review reaction 1 Cyber-plumber
25 Απριλίου, 2023
χααχχααχαχαχ κλαιω με το δωρακι λες και εισαι ο νονος της,μηπως θελει να της παρεις και λαμπαδα για το πασχα?εγω της λεω στο δωματιο κατσε λιγο να χυσω και μου κανει εχω κατσει ηδη παραπανω αμα θελετε πιο πολυ πρεπει να δινετε και εσεις περισσοτερα,μιλαμε ξενερωσα φουλ,λες και αυτες που καθονται 15 λεπτα αντι για 10 τους δωσαμε περισσοτερα,κριμα γιατι ειναι γλυκια εμφανησιακα αλλα ειναι κουραστικη και πειναλα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4