Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βροχερή βραδιά η σημερινή με πολλές καύλες...
Κυκλοφορώντας με σηκωμένη την κουκούλα του φούτερ, σαν την άδικη κατάρα στους βρώμικους και κατουρημένους δρόμους της Αθήνας...
Συνομίληκοι αλλά και μικρότερα αμούστακα αγόρια είχαν βγει για τσάρκα, απτόητοι από τα άσχημα καιρικά φαινόμενα, είτε μόνοι τους είτε 3-3...(αυτοί είναι συνήθως που δεν γαμάνε τελικά...)
Φυλής κάμποσα σπιτάκια κλειστά ενώ στο στενό της Φωκαίας στα μεγάλα νούμερα μπορούσες να ακούσεις ξεκάθαρα τα βογγητά της πουτάνας περνώντας απ'έξω... μου σηκώθηκε για λίγο...

Λέω, καιρό έχω να κάνω μια βόλτα από τα στουντέλα της Λιοσίων και πλέον εδώ και ένα μήνα περίπου το 73Α παραμένει ανοιχτό και μετά τα μεσάνυχτα... ήθελα να δω την Νάταλι ή Ναταλία ή Ναταλί...
Μπαίνω στο σαλόνι και η υπηρεσία μου λέει πως σε 2-3 λεπτάκια βγαίνει το κορίτσι...
Η Ναταλία εμφανίστηκε ολόγυμνη πάνω σε μαύρα 12ποντα με μία δαντέλα ψηλά στο δεξί της μπούτι...
"Γειαααα σουυυυ¨, μου λέει και γυρνάει κουνώντας το κωλαράκι της...
Ενώ η τσατσα ξεκίνησε το ποίημα της...

Η Ναταλία ή Νάταλι ή Ναταλί, γιατί ποτέ δεν κατάλαβα τελικά που μπαίνει ο τόνος, αν και θα το μάθω την επόμενη φορά... είναι μια μαυρομάλλα ρωσσίδα με ωραίο χτένισμα, smokey eyes, πράσινες ματάρες, ωραίο κανονικό σωματάκι με πολύ λίγα κοιλάκια παραπάνω στην κοιλιά χωρίς όμως να την πεις ούτε παχουλή ούτε νταρντάνα.., 27 ετών από ότι μου είπε. Έχει ωραίο πρόσωπο, 2άρι βυζί, λίγο χαλαρό στην αφή.

Δεν έκανα ντουζ γιατί ήμουν πεντακάθαρος, μπαίνει μέσα το κορίτσι και πιάσαμε λίγο την κουβέντα μέχρι να έρθει στο κρεββάτι και να ξεκινήσει φιλιά από τον λαιμό μέχρι κάτω.
Με ρώτησε για στοματικό με ή χωρίς και της είπα να το αφήσει στην άκρη για την ώρα. Τον σκούπισε με μωρομάντηλο.
Ξεκίνησε μία καλή πίπα και δεν πήρε τις ματάρες της από πάνω μου.
Με άφησε να κάνω παιχνίδι με το μουνάκι της και τα βυζάκια της ενώ την χάιδευα απαλά σε όλο το κορμί της.
Έβγαζε την γλωσσάρα της έξω και τον κοπάναγε πάνω και ξανά τον έπαιρνε μέσα στο στόμα της... είχε καλή διάρκεια η πίπα της...

Με σωστή τεχνική μου πέρασε καπότα με το στόμα της και με ρώτησε πως να ξεκινήσουμε.
Την βάζω για αρχή ιεραποστολικό όπου έπεσα πάνω της και της έγλυφα με παιχνιδιάρικο τρόπο τον λαιμό και φάνηκε να της αρέσει...
Με φίλαγε και με έγλυφε και εκείνη και με έπιανε από τα μαλλιά ενώ έριχνε και ωραία καυλωτικά βογγητά...
Αντέχει μπασίματα αν και έκλεινε ελάχιστα τα ποδαράκια της χωρίς να καταφέρνει να κλέψει πολύ... σηκωνόμουν και την κοίταγα στα μάτια.
Έκανα κίνηση για γλωσσόφιλο και ανταποκρίθηκε και πέσανε 2 πολύ βαθιά φιλιά διαρκείας ενώ χαμήλωσα ρυθμό εκείνη την ώρα χωρίς να σταματήσω και την είχα αρπάξει από τον κώλο...

Την γυρνάω στα τέσσερα και 3 λεπτά μετά έντονου σφυροκοπήματος έχυσα βαθιά μέσα της ώπου έκατσα κάμποσα δευτερόλπετα να στραγγίξω χωρίς να κουνηθεί.
Έπεσα πάνω της και της γράπωσα το ένα βυζί βαριανασαίνοντας.
Σηκωθήκαμε, μου έβγαλε εκείνη την καπότα και με σκούπισε και την ευχαρίστησα...

Της είπα ότι θα ξαναπεράσω με ευχαρίστησε και εκείνη και με καληνύχτισε γιατί είχε και άλλο δωμάτιο...

Πολύ θετική πρώτη εντύπωση με το Ναταλάκι.... δεν την λες πιπίνι, είναι γυναίκα. Που σε κοιτάει στα μάτια και σε αγγαλιάζει σφιχτά όταν το επιτρέπει η στάση...
Η τσα2 δεν εμφανίστηκε την ώρα που έφυγα να χαιρετήσει, να με ξεπροβοδίσει και να πετάξει διάφορα άνθη στο πέρασμα μου...

Το δωμάτιο καθαρό και με καλό φωτισμό...
Έφυγα με άδεια παπάρια και ωραίες εικόνες στο μυαλό και χάθηκα στην βροχερή και έρημη Λιοσίων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2022
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, n.smirni76, sinatra7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού