Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μολις σουρουπονε και ειπα να περασω με την Γλυκια Σαμπινα.Μολις μπηκα στο ομορφο σαλονακι ακουσα μια φωνη να μου λεει καθησε μωρο μου ερχεται το κοριτσι. Μετα απο λιγα λεπτα ηρθε η Σαμπινα με ναζι και με πολυ ομορφα σεξυ εσωρουχα.της ειπα οτι της πανε παρα πολυ και θα εκανε ανετα για φωτογραφησει σε περιοδικο....εδωσα τα χρηματα στην υπηρεσια και μετα περασα στο δωματιο οπου εκανα ενα μπανακι σκουπιστικα με την πετσετα και περιμενα το κινητο μου χτυπουσε σαν τρελο και αναγκαστικα και το εκλεισα χαλαρωσα και σκεφτομουνα ερωτικες εικονες με την Σαμπινα
.μετα απο μερικα λεπτα εφτασε με χαιρετισε ευγενικα με χαμογελο και ναζι με φιλαει γλυκα με γλυφει αισθισιακα στο στυθος και παραληλα με χαιδευει.το κλιμα ειχε γινει ιδαιτερα θερμο.μουσικη ακουγονταν απο το ραδιο που ειχε ωραιο ρυθμο.ξεκιναει μου βαζει προφυλαχτικο και ξεκιναει πιπα βαθυα με ωραιες εναλαγες.παιχνιδιαρικη γλωσσιτσα...της αρεσει να το γλειφει εντονα και με χαρει.στυνεται στα 4 και κουναει με ρυθμο τον κολο μετα της γλειφω και εγω το ομορφο γατακι ηταν τελειο.....αναστεναζη και τελειωνει πανο στην γλωσσα μου. Της φιλαω τα ποδια αισθισιακα και μετα μου ξαναπερνει πιπα της λεω μωρο μου ελα απο πανο μου δεν αντεχω καθολου.καθεται πανο ανεβοκαταβενει για μερικα λεπτα κραγες ακουγονταν μεχρι μεσα στο σαλονι....μετα μου λεει παρε με και αλλιος της λεω ξαπλοσε της ξαναγλειφω το γατακι παλι και μετα την πλησιαζω και το βαζω μεσα ηταν τοσο ζεστα που θα ερχονταν συντομα το τελος .εντονος ρυθμος και κυκλικες κινισεις και ξανα με δυναμη παλι αυτο κρατησε μερικα λεπτα το βγαζω και βγαζω και την καποτα μου τον παιζει και παραληλα χαιδευε το στυθος της τελειωνω τοσο πολυ που φωναζω για εσενα ολα μωρο μου ολα......πεταχτηκε παντου σαν πιδακας καταραχτης μια λιμνη εγινε παντου εκτασιασμενος για αλλη μια φορα.Μετα πηγε να πληθει και χτυπησε καταλαθος με το ποδι της τον καδο ακουστηκε ενας εκοφαντικος θορυβος της λεω τα διαλυσες ολα και γελουσαμε αρκετα.....κανεις πανικους γατουλα μου .μου προσφερε χαρτι να σκουπιστο μου εδωσε φυλακια και αγκαλιτσα και εφυγε γιατι ειχε περασει ο χρονος!!!με χαμογελο εφτασα σπιτι που εκανα ενα μπανακι και αναπολουσα της ομορφες στιγμες με την Σαμπινα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 3 DmtrsxXx, Set_air, voreiomakedonas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού