Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 46 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας φίλοι συναγωνιστές. Όντας αφραγκος ήταν μόλις η 4η φορά που επεσκεφθην οίκους ανοχής και είχα όραμα και πλάνο σαν άλλος Μαρτίνς να δοκιμάσω να αγωνιστώ με εύσωμη κοπέλα. Η κοπελιά ήταν γύρω στα 25 μαύρο μαλλί μπούκλα φοβερά περιποιημένο και φτιάχτηκα καθώς χάιδευε την τριχωτή νεανική κοιλαρα μου. Στα του αγώνα το τσιμπουκακι ήταν αρχοντικό και επιβεβαιώνει τον γνωστό κανόνα περί ευσωμων γυναικών. Το μουνακι της ήταν στην κατάλληλη διάμετρο για τον μικρό Κωστάκη ώστε να χωρέσει μέσα. Μπορώ να πω ότι έγινα λίγο φορτικός γιατι την άλλαξα 4 στάσεις σε διάστημα 7 λεπτών. Έχω να πω ότι δεν μετανιώνω ούτε λεπτό από το προσωπικό μου δεκαρικακι. Για όσους συγγαμιστες ενδιαφερθούν για αντίστοιχη εμπειρία ήταν στο 3 κάτω δεξιά. Αν και για το όνομα τρέφω αμφιβολίες επειδή η τσατσά κάπνιζε ένα τσιγάρο και ήταν μεταξύ ύπνου και ξύπνιου καθώς παρουσίαζε την κοπέλα και έτσι μπορεί να μην ειπώθηκε σωστά το όνομα. Σε κάθε περίπτωση δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε θα αλλάξουν τα γούστα σας. Καλό βράδυ και καλά γαμησια.
ΕΔΩ ΓΑΜΑΜΕ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdelopnixtis2003
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweeper, Ημεδαπος , EvilPlasma και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού