Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινή τσάρκα σήμερα στα σπιτάκια Φωκαίας και πέριξ,
όπου μπαίνοντας μέσα στο 17Α βλέπω μία μαυρομάλλα με κόκκινο κραγιόν και εσώρουχα,βυζί 2άρι, ωραίο σώμα, ωραία χείλια πάνω σε ψηλοτάκουνα με στρασάκια.
Πολύ ωραία παρουσία, ήταν μόνη της εκείνη την ώρα στο σαλόνι.
Την ρωτάω πως την λένε και τι πρόγραμμα κάνει.
Μαρίνα μου λέει, απλό πρόγραμμα.

Εμφανίζεται εκείνη την ώρα και η τσα2 και λέει το ποιηματάκι της...
Σκέφτηκα για φόλα και βγήκα λίγο έξω να το επεξεργαστώ...
Πήγα στο δίπλα όπου ήταν κάτι μέτριες κορασίδες και αποφασίζω να γυρίσω για το Μαρινάκι...
Η υπηρεσία μου λέει είναι καινούργια κοπέλα, αλλά ο μεγάλος Σμύρνη με ενημέρωσε ότι δούλευε στο Φωκαίας 19, δεν γνωρίζω για πόσο καιρό...

Δίνω το 20άρικο και περιμένω λίγο στο σαλόνι, εκείνη την ώρα μου λέει η τσα2, πως είναι μέσα ένας μαλάκας και ζητάει από την Μαρίνα ελεύθερο σεξ... Ευλόγησον
Τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα, ρωτάω και την τσα2 αυτή τη φορά. Μου λέει αν θες σου κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, απλά πες το μου να της το πω. Εντάξει της λέω για το ακα τσιμπούκιον...
Δεν πέρασαν 2-3 λεπτά και βγαίνει η Μαρίνα από μέσα σχεδόν αλαφιασμένη, και με κοιτούσε κάνοντας μου χειρονομία πως ο τύπος που ήταν μέσα είναι τρελός...
Βγαίνει και αυτός μετά από λίγο και πήγε να κάνει φασαρία στη τσα2 Μαλακία , ενώ αυτή τον έδιωξε με συνοπτικές διαδικασίες...

Παίρνω δωμάτιο, το οποίο ήταν θεοσκότεινο, πλένω το ήδη καθαρό παπάρι μου και περιμένω το κορμί.
Μετά από κανένα 10λεπτο, έρχεται μέσα η Μαρίνα, και πιάνουμε λίγο κουβέντα στα Αγγλικά αυτή τη φορά γιατί δεν το έχει με τα Ελληνικά.
Είναι ωραία γκόμενα, εμένα μου έκανε το κλικ πολύ η εμφάνισή της γιαυτό και επέστρεψα...

Προκαταρκτικά δεν, αλλά ήμουν πολύ καυλωμένος οπότε την άφησα να το πάει όπως νομίζει.
Ξεκίνησε όντως ακα τσιμπούκι όπως είχε συμφωνηθεί, καλό σχετικά, ενώ εγώ χούφτωνα κωλαράκι το οποίο το έβλεπα και από τον καθρέφτη τουρλωμένο.

Μου βάζει καπότα και με ρωτάει πως θα πάμε, την στήνω στα τέσσερα, ωραία θέα και καλή αίσθηση στο μουνάκι της παρόλο το λίγο τζελ που έβαλε.
Μου είχε γίνει κατάρτι. Έδινα βαθιές πουτσιές και πότε πότε τον έβγαζα τελείως και τον ξαναέβαζα όλο μέσα. Την είχα πιάσει από τα καπούλια σε μέτριο προς γρήγορο ρυθμό γιατί δεν ήθελα να χύσω ακόμα... Της λέω να γυρίσει να βλέπω το προσωπάκι της, όπου έπεσε 2-3 λεπτά σφυροκόπημα σε ιεραποστολική στάση και έχυσα δυνατά μέσα της, ενώ εκείνη ένωσε τα πόδια της τα σήκωσε ψηλά και μου τριβόταν μέχρι να στραγγίξω...

Τα τακούνια της δεν τα έβγαλε, αλλα προσωπικά δεν με ενόχλησε γιατί της πάνε, διάθεση είχε μια χαρά το κορίτσι και ήταν με το χαμόγελο, υπηρεσίες μέτριες, βέβαια δεν είπε σε κάτι όχι ούτε δυσανασχέτησε σε τίποτα και συμμετοχή λίγο κάτω του μετρίου μιάς και θα την ήθελα λίγο πιο θερμή. Γιαυτό θα την ξαναπάρω σύντομα, επειδή αρχικά μου άρεσε εμφανισιακά μήπως μπορέσω και την ξεκλειδώσω παραπάνω στο κομμάτι της συμμετοχής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού