Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 34 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βολταροντας βλεπω τη στελλα ειναι Μιλφ ξανθια με μετρια λιγο πεσμενα βυζια και σχετικα καλο κωλο για την ηλικια της μου λεει ο τσατσος οτι κανει φουλ προγγραμα + πρωκτικο
Λεω εδω ειμαστε
Ελα ομως που δεν ειμαστε
Μπαινει στο δωματιο η στελλα και ετσι οπως ειμαι ορθιος μου περνα καποτα σε μισοστητο πουτσο ενω ειχε ανακοινωθει ελευθερο και αρχιζει τη πιπα καλη πιπα μπορω να πω αλλα ειχα ξενερωσει προσπαθησα να μη με παρει απο κατω
Της λεω ελα να κανουμε απο κωλο στηνεται στα 4 και ξεκιναω ο κωλος της δουλεμενος με ωραια αισθηση

ΑΛΛΑ
Ουτε 1 λεπτο δεν παιρναει και μου λεει " Οχι αλλο κωλο παμε απο μουνι" χωρις να εχω μιλησει καθολου και παιρνει τη πουτσα μου απο μονη της και μου τη βαζει στο μουνι εκει
Αυτοματως τελειωσαν ολα ξενερωσα παρα πολυ
Γαμησα ομως μη εχοντας κατι να κανω σκεφτοντας τη ξενερα που χα φαει μου επεσε το εργαλειο της λεω να μου τον παιξει να τελειωσω και μου τον παιζει 2 λεπτα και μου λεει κουραστηκα

Ε αστο διαολο ηθελα ν πω αλλα τελοσπαντων
Συνοπτικα πεταμενο το εικοσαρικο απτις χειροτερες συνευρεσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ξ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Ημεδαπος , sinatra7 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2022
Η συγκεκριμένη είναι φόλα,
παλια ήταν στο φυλής 71 μετά κ σαν call girl ανέκαθεν φόλα. Δεν κάνει στο δώμα ότι ανακεινωνει στο σαλόνι, γενικά ότι μπορεί να αποφύγει...
Αλλά είναι πολύ όμορφη για την ηλικία της,
εμενα μου την δίνει πολύ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1