Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ουάου καρδιές! μετα απο ενα καφε στην πλατεια της Βικτοριας αποφασισα να παο μια βολτα στα κοκκινα φωτακια απο της πρωτες επιλογες ηταν να περασα απο τα μοντελαδικα οπου ειδα το φως ανοιχτο στο Φυλης 54 .αρχη Δευτερης βαρδυας ηταν η πανεμορφη Ρωσιδα Τζωρτζια .η υπηρεσια ηταν ευγενεστατη ειπε το προγραμα οτι ηταν απλο αλλα πολυ καλο.Η Τζωρτζια Φορουσε μαυρα εσωρουχα και εχει απιστευτο γυμνασμενο σωμα και αρκετα ομορφο προσωπο.Μολις μπηκε στο δωματιο αρχησε να με φυλαει στο στυθος και να με χαιδευει δεν αντεξα και της ειπα να μου κανει στοματικο.μου εκανε ενα βαθυ και γρηγορο στοματικο και ταυτοχρονα με κοιτουσε σε ματια και στον καθρεφτη μου ειπε τωρα ειναι ετοιμο το εργαλειο σου σηκωσε με στα ορθια και βαλτο μου δυνατα μεσα .τοτε και υπακουσα την σηκωσα με τα ποδια ανοιχτα με πλατη στον τοιχο και της το εβαζα δυνατα ειχα υδρωσει και αυτη αρκετα φωνες και στο τελος τελειωσα μεσα της εβγαλα το προφυλαχτικο και μου το σκουπησε και μου εδωσε ενα γλυκο φυλακι στο μαγουλο.θα την ξανασυναντησω συντομα στην περιπλανησεις μου!!!αστερακι της Ρωσιας!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού