Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια κουραστικη μερα με εργασια και χαρα ειπα να περασω στον οικο της Οδου Εξηκιου 18 γΜατάκι.Εκει ηταν η Σεξυ Ναζιαρα Σαμπινα στο Σαλονη βγηκε με μια θετικη ενεργεια και ενα πολυ γλυκο χαμογελο .στο Σαλονακι ειμασταν 4 ατομα το πρωτο πραγμα που εκαναν ολα τα ατομα που βρισκονταν εκει στο σαλονι ηταν να βγαλουνε απο το τσεπη το μπλε χαρτονομισμα και να το προσφερουμε στην Ευγενικη υπηρεσια.το δωματιο που περασα ηταν περιποιημενο και αρκετα καθαρο μολις εβγαλα τα ρουχα μου εκανα ενα ντουζακι και περιμενα την Σεξυ και ναζιαρα Σαμπινα .ακουσα τα τακουνια να πλησιαζουν και ξαφνηκα ανοιξε η πορτα φορουσε σεξυ εσωρουχα και το δερμα μυριζε καταπληχτικα με αγγαλιασε με φυλησε στα μαγουλακια επειτα ξαπλωσα στο κρεβατη μου ειπε σημερα θα σε περιποιηθω πολυ καλα και με χαιδευε στο στυθος μου εγλειφε της ρογες μου το δερμα της ηταν απαλο και της ανταποδωσα και εγω το γλειψιμο στο στυθος της η ρογες ηταν ορθιες καυλομενες μετα μου φορεσε προφυλαχτικο και με εγλειφε αισθισιακα ηταν ενα μαγευτικο ταξιδι σε πλανητες της ηδονης και της μαγειας.εκλεισα τα ματια μου και το απολαυσα μετα της ειπα να ερθει γρηγορα απο πανο μου και δεν μου χαλασε χατηρι με ρυθμο χαλαρωτικο και αισθηση θυληκια μπαινοβγαινε μεσα εξω .της ειπα ειμαι ετοιμος να τελειωσω μωρο μου και μου ειπε ναι ολα για εμενα μωρο μου θελω πολυ....το τελος ηρθε και τα σωματα μας ειχαν γινει ενα!!!ενταση παθος και φαντασια με την Σαμπινα!!!θα το επαναλαβω το ομορφο παραδεισαινειο ονειρο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 3 DmtrsxXx, Set_air

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού