Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρωστούμενη κριτική Νο2, ανήμερα 25ης Μαρτίου, είπα να περάσω από το Μαραθώνος πρωί ώστε να βρω επιτέλους την Ιονέλα.
Και πράγματι η υπηρεσία μου ανακοινώνει την Ιονέλα σε απλό πρόγραμμα.
Ωραίο σωματάκι, πολύ δυνατό και αφράτο κωλαράκι και 2-2,5βυζιά σχετικά πεσμένα μαζί ένα πολύ γλυκό πρόσωπο.

Δίνω το μπλε παράβολο και μπαίνω δωμάτιο, την ώρα που φρεσκαριζόμουν στον νιπτήρα κάνει ντου η Ιονέλα και έρχεται και κολλάει το πρόσωπο μου στο δικό της...
"Ώπα!!", της λεω, "μπήκες φουριόζα μέσα..."
"Έχω ορεξούλες μου λέει.." και πέφτει στο κρεββάτι μέχρι να σκουπιστώ δίνοντας μου ένα χαστούκι στον κώλο...
"Από κάπου σε ξέρω μου λέει εσένα"... καλά αυτό πρέπει να το λέει σχεδόν σε όλους...
Μιλάει καλά ελληνικά αν και 2 χρόνια εδώ από ότι μου είπε, είναι από Ουκρανία, ετών 28...

Πήγα από πάνω της και άρχισα να της γλείφω τα βυζάκια , ενώ έκανα κίνηση να της βγαλω το κάτω εσώρουχο, αλλά με σταμάτησε και μου λέει "έλα εσύ από κάτω"...
Πέρασε καπότα και άρχισε ένα καλό τσιμπούκι ενώ εγώ χούφτωνα παντού...

Παίχτηκαν δύο στάσεις αυτή από πάνω και ιεραποστολικό, στο οποίο ιεραποστολικό μου είπε να έχω και κλειστά τα πόδια μου, μιας και κατάλαβε ότι πήγα να την κλειδώσω στην αρχή για να τον φάει καλά, αλλά γενικώς δεν είναι για πολλά γκάζια από ότι κατάλαβα μιας και φοβάται πολύ να μην σπάσει η καπότα από ότι μου είπε...Οπότε πρέπει να πάτε λίγο με τα νερά της...

Της αρέσει να κάνει παιχνίδι με ανασούλες και να κολλάει το προσωπό της στο δικό σου, στο τέλος γύρισα ανάσκελα πέρασε το πόδι της πάνω από το δικό μου, έριξε 3ποντο της καπότα στο καλάθι και με τελειώσε με το χέρι της.
Το κωλαράκι της φαινόταν από τον καθρέφτι αφράτο σαν δύο ροδακινάκια...

Η Ιονέλα είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα, πολύ καθαρή, σε αποστειρωμένο πρόγραμμα , που δεν είναι όμως για πολλά γκάζια αλλά για αγαπούλες και γούτσου γούτσου, ήταν πολύ ευδιάθετη μαζί μου και πολύ ευγενική μέχρι το τέλος... Θα ήθελα μια επανάληψη στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, Borgia21, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού