Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στον οροφο οπου στο σαλονι βγηκαν δυο κοπελιες, η Ινα και η Σονια.
Για τη Σονια εχω γραψει κριτικη απο κατω, σημερα δοκιμαστηκε η Σονια.
Η Σονια ειναι μια πετιτ κορασιδα απο Ρουμανια, πανω κατω ειναι στα κυβικα
της Ναταλιτσας απο Ιασονος 27 υπογειο με λιγο παραπανω βυζι.
Η Σονια λοιπον ειναι κοντη αδυνατη με μικρο κωλαρακι και μικρο βυζι ισα που χωραει
στην παλαμη.
Τα μαλλια της ειναι καστανά λιγο πιο κατω απο τους ωμους.
Το προσωπο της ειναι ψιλοαδιαφορο. Η κορασις μιλα μονο Ρουμανικα οποτε η επικοινωνια
εινια δυσκολη μαζι της.
Το προγραμμα της απλο στα 10 ευρω.
Η ηλικια της ειναι ενα μυστηριο...το κορμι της μοιαζει με εφηβης, οταν το δεις απο κοντα
και το ακουμπησεις θα καταλαβεις οτι δεν ειναι τοσο μικρη οσο φαινεται.
Οταν θα ανοιξει το στομα της και θα μιλησει με την βραχνη μπασα φωνη της θα καταλαβεις
οτι μαλλον προκειται για μια γυναικα νάνο και οχι μια νεαρη κοπελα.
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα για λιγο ξαπλωμενος ωσπου η κορασις μπηκε μεσα.
Η Σονια πλησιασε τον καθρεπτη εβαλε το δαχτυλο στη μυτη και εκανε ανασκαφη οπου
εβγαλε ενα αρκετα μεγαλο κακάδι και το τιναξε στο πατωμα. Λόκαρα το σημειο για να μη το πατησω μετα ξυπολητος.
Με χαιρετησε και αμεσως εσκισε καποτα και την περασε σε ετοιμο τουρμπο πεος.
Αρχικα δεχτηκε δαχτυλιασμα στο λιγακι αξυριστο μουνι της αλλα οταν πηρε
θεση για πιπα δεν μπορουσα να πιασω τιποτα.
Η πιπα της απλη χωρις βαθια μπασιματα και οχι αρκετα σφιχτη με διαρκεια 1 λεπτο
την οποια σταματαει μονη της και σε ρωταει πως θες να την γαμησεις.
Της εκανα νοημα να με καβαλησει. Εβαλε αρκετη κρεμα στο μουνι οπως και πανω στο προφυλακτικο και με καβαλησε.
Με τα γονατα στο στρωμα εκατσε ολη πανω και τον εξαφανισε, δεν εμεινε ουτε ποντος
να εξεχει.
Με κυκλικες και μπρος πισω κινησεις η κορασις προσεφερε αρκετη ηδονικοτητα στο γαμησι.
Τα χερια της ηταν πανω στους ωμους για να στηριζετε και να παιρνει φόρα.
Το προσωπο της ηταν πολυ κοντα στο δικο μου οποτε χωρις να τη ρωτησω της εριξα ενα στοματοφιλο το οποιο δεχτηκε, εκανα ξανα κινηση βαζοντας γλωσσα αλλα τραβηχτηκε.
Η κορασις εδεινε πονο καβαλα πανω στο καυλι και μου αρεσε να τη βλεπω να λικνιζετε
ετσι πανω μου οποτε δεν την σταματησα και την αφησα να βγαλει ολο το ταλεντο της.
Πανω απο 7-8 λεπτα η Σονια παλευε με το καυλι να το τιθασευει και τα καταφερε.
Την εχυσα πανηγυρικα αδειαζοντας πολλα φλοκια μεσα στην καποτα χωρις να βιαζεται να σηκωθει απο πανω μου.
Για δευτερη φορα η Σονια ξαναπηγε και κολλησε τη μουρη της στον καθρεφτη και παλι εβαλε το δαχτυλο μεσα στη μυτη της βγαζοντας ενα κακάδι μαζι με μυξα το οποιο πεταξε αυτη τη φορα στο καλαθι με τις καποτες.
Ηταν αηδιαστικο να την βλεπω να το κανει ελπιζω να μη σας τυχει.

Χαιρετουρα και γεια σας απο την Σονια.

Συμπερασματικα η Σονια ειναι κατα την αποψη μου μια γυναικα νανος και οχι μια νεαρη κοπελα,
αυτη την εντυπωση μου αφησε μπορει να κανω και λαθος.
Δεν ειναι βιαστικη και δεν κλεβει στο γαμησι, αντιθετως εδειξε θεληση και παθος στο καβαλημα
απο πανω η οποια ηταν και η μονη σταση που την πηρα, ισως ξαναδοκιμαστει μονο και μονο
για το καβαλημα και τιποτα αλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.127
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 3 Elganador, sweeper, paiktoura και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2022
εγώ στην ανασκαφή σταμάτησα να διαβάζω
review reaction 3 Conan
07 Απριλίου, 2022
Ως εντελώς ανώμαλος, εξομολογουμε, ότι κάποιες σιχαμένες και αηδιαστικες κινήσεις από την πλευρά της κυρίας, μου προκαλούν ανείπωτη και πρωτόγονη καυλα...
Θα τον αργοπαιξω σκεφτόμενος ότι κάνει την ιππασία της, σκαλιζοντας την μύτη της και βγάζοντας παπάδες...
Συγγνώμη παλικάρι μου..
review reaction 1 review reaction 4 eridon1877, Σαβουρογάμης, Conan και 1 ακόμα μέλος
07 Απριλίου, 2022
Έτσι το δέχομαι
07 Απριλίου, 2022
Δηλαδή τύπε είναι ένας πουτανικός νάνος που σκαλίζει τη μύτη του... Δεν κώλωσες όταν σε ακούμπησε με τα χέρια αυτά;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4