Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινούργια κοπέλα μου ανακοίνωσε η τσα2, και εμφανίζεται η Αγάπη, μια ξανθιά κοπέλα με τυπικό Ουκρανικό προσώπο, γλυκιά με χαμόγελο.
Μιλάει καλά Αγγλικά και λες και δυό κουβέντες στα γρήγορα...
Είναι 24 χρονών, όταν της είπα την ηλικία μου γούρλωσε τα μάτια της, με έκανε μικρότερο και από την ίδια. Τώρα τελείωσα το Δημοτικό της λέω.
Ψιλοκανονικό σώμα αλλά με χαλάρωση στην κοιλιά. Βυζί 1,5-2 μαλακό στην αφή. Δούλευε από το πρωί που πέρασα σκαστός και δεν την πήρα, γύρισα το βράδυ ξανά και λεω,
άντε ας την δοκιμάσουμε να δούμε τι λέει, ένα 20άρικο είναι.
Της την είπα πλαγίως γιατί τα ποδαράκια της τσιμπάγανε και το κατάλαβε.

Μπαίνω στο δωμάτιο και παθαίνω σοκ, λες και είχε ψοφήσει αρουραίος, μου ήρθαν flashbacks από προχτεσινή εξόρμηση, όπου καθόταν ένας δίπλα μου στο σαλόνι και πιθανόν είχε να κάνει μπάνιο από την Πρωτοχρονιά...του 18'.
Γαμώ την τύχη μου λέω....
Φρεσκαρίζομαι και εμφανίζεται η Αγάπη με το χαμόγελο και με καλή διάθεση με ρώταγε πως με λένε, ΑΦΜ κτλπ...

Έπεσε πάνω μου και άρχισε να με φιλάει, πέρασε χοντρή κόκκινη καπότα ξεκινώντας ένα αρκετά τίμιο τσιμπούκι.
Κάτι είχε πίσω από το δόντι της, σαν σιδεράκια δεν κατάλαβα, το ένοιωθα και μου το ανέφερε και η ίδια, μου ζήτησε συγγνώμη και αν είναι οκ να συνεχίσει, έκανε τίμιες προσπάθειες για dp,
αν και πνιγόταν, από μόνη της χωρίς να την ζορίσω εγώ.
"You have a big dick and my mouth is so small, ΓΚΛΓΚΓΛΓΛΚ" προσπαθούσε να τον βάλει μέσα.

Την στήνω ιεραποστολικό όπου έπεσε γεμάτο 10λεπτο σφυροκόπημα ενώ να βογγάει σαν τρελή, το έβλεπα στα μάτια και την έκφραση της.
Την είχα κλειδώσει και τον έτρωγε όλον.
Έπαιζε με το μουνάκι της ανα διαστήματα, ενώ ερχόμασταν συχνά κολλητά πρόσωπο με πρόσωπο, με εκείνη να βαριανασαίνει και να συνεχίζουν τα βογγητά.
Έχυσα με ορμή μέσα της.

Με ευχαρίστησε 3-4 φορές και μου είπε και κάποιες φιλοφρονήσεις όπου σαν ευγενικός νέος ανταπέδωσα, είναι γλυκός χαρακτήρας.

Ντύθηκα και ενώ έβγαινα ανέφερα στον τσάτσο (έγινε αλλαγή βάρδιας εκείνη την ώρα), ότι το δωμάτιο μύριζε όταν μπήκα, όποτε αφήνω λίγο την πόρτα ανοιχτά.
"Καταλαβαίνω μου λέει".
Ο τσάτσος χτύπησε την ώρα που έβαζε τα τακούνια της, οπότε όλα καλά.

Πήγα και έφαγα Mc'Πλατύ χαμόγελοonalds μετά και ήπια μία μπύρα, να στανιάρω.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, giorgiodelafuentes2, ButtLicker και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού