Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εχθές βράδυ κατέβηκα μια βόλτα στο κέντρο και είπα να περάσω από το δρόμο της αμαρτίας.Μπήκα σε 2 σπίτια,στο 71 επάνω και στο 67 και μετά μπήκα να δω ποια έχει το 65 ισόγειο.Η τσατσά παρουσίασε την Άννα Μαρία,ένα πανέμορφο πλασματάκι με ωραία μάτια ωραίο κορμάκι και κωλαράκι και έβγαλα αμέσως το 20ευρω.Μπήκα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε σ'εμένα.Μόλις έβγαλε το σουτιέν της,απογοήτευση.Λες και είναι καμιά γυναίκα 50 ετών που έχει θηλάσει 6-7 παιδιά.Τι απαράδεκτο βυζί είναι αυτό....Για 24 ετών που μου είπε ότι είναι είναι απλώς άθλιο.Ξεκινάει μια απαράδεκτη πίπα,καβαλάει ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ και στο τέλος στα 4 για να την πάρω από τον κώλο όπου με το στήσιμο που είχε κάνει έκλεβε στη διείσδυση.Ήταν τόσο άθλια η εμπειρία που βαριέμαι και να γράψω κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.934
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, Ημεδαπος , claimain και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2022
Ρε Ραντανπλαν είσαι και αδερφός Μεταλλας γαμω τ'αυτιας γαμω... Έχει βουηξει ΟΛΟ το site ότι αυτή και η άλλη η πιτσιρικα η Γιασμίν, αν δεν κάνω λάθος, έχουν φωλιάσει τους παντες!! Τι πηγες να κάνεις;;;
Τεσπα με 20€ χαμενα ευρώ δεν επαθε κάνεις τίποτα...
review reaction 1 Wolfman 42
30 Μαρτίου, 2022
αυτην πρεπει πρωτα να την ταϊσεις ενα καζανι φασουλαδα με εξτρα σελερι και μπουκοβο.
1) θα τσιτωσει, θα στουμπωσει και θα δειχνει... καπως, γιατι τωρα ειναι σαν πεινασμενη ακριδα αφρικης και 2) απο την εξαερωση, θα ανοιξει τερμα η κωλοτρουπιδα της, ωστε να μην εχεις δυσκολιες στο μπασιμο.
30 Μαρτίου, 2022
Διάβασα τις κριτικές αφού ήμουν στο δωμάτιο!Λέω δε γαμιέται μπορεί να είναι και λάθος οι κριτικές!Τελικά δεν ήταν λάθος..Βέβαια τα κλαίω διότι θα τα έβαζα να δω τους Sabaton τον Ιούλιο αλλά Ok τα έχει αυτά το sport!
review reaction 1 Διανοούμενος
30 Μαρτίου, 2022
αδερφέ και εγώ έτσι την πάτησα.

είπα κωλαράκι θα πάρω αλλά πήρα τα αρχίδια μου Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Ημεδαπος , Wolfman 42, rantanplangr30
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4