Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα έγραψα και χθες για την Ζένια, κορμάρα, ποδάρες, γυναικάρα πετίτ Ρωσσιδάρα.
Μετά τον έντονο αγώνα με την Σβέτα από το δίπλα δεν μπορούσα να γυρίσω σπίτι. Στα δίπλα σπιτάκια δεν έπαιζε κάτι της προκοπής και λέω ας ξαναπάμε και σήμερα.
Παίρνω δωμάτιο και εμφανίζεται η Ζένια ενώ ήμουν με τις σαπουνάδες στο πουλί.

Την ρωτάω εντυπώσεις για Ελλάδα, δεν έχει δει τίποτα μου λέει και σκοπεύει να φύγει την Παρασκευή οπότε όσοι προλάβετε.
Πάντως από συναγωνιστές που μπαίνανε και βγαίνανε σε ζευγάρια άκουγα σχόλια "ωραία είναι αυτή" κτλπ. Μπείτε πηδήξτε την τότε ρε μάγκες!

Ξαπλώνω και χάζευα σαν τον μαλάκα το κωλαράκι της από τον καθρέφτη, μου λέει "what?? Χεχε!", που να σου εξηγώ τώρα της λέω... Αυτή την θέα θα την ζήλευαν πολλές 20χρονες...
Είναι elegant μουνί.

Ξεκινάει πίπα με, την φέρνω πάλι από πάνω και την γυρνάω μετά ιεραποστολικό.
"Πλατύ χαμόγελοon't kill me" μου λέει, σίγουρα της ήρθαν flashbacks από χθες. Άμα το πήγαινα χαλαρά θα την πήδαγα κάνα μισάωρο, οπότε ξεκίνησα σιγά αλλά μετά την κορόιδεψα Έρχεται ροπαλιά Έρχεται ροπαλιά
Εναλλαγές στο ιεραποστολικό, να παίζω με τα όμορφα ποδαράκια της και να φέρνω τα πατουσάκια της πάνω μου. Εκείνη βογγούσε. Το κρεββάτι τσίριζε.

Την έφερα στη άκρη του κρεββατιού, στα τέσσερα όπου και τελείωσα.
Δήλωσα λυπημένος που θα αναχωρήσει τόσο σύντομα, αλλά αυτή στο μουνί της σίγουρα...
Ζένια, αν και μικρότερος, θέλω να σου κάνω παιδιά. 3 κιόλας!

Με απλούστατο πρόγραμμα, χωρίς φιλιά, γλειψίματα κτλπ, έχει κάτι που με τραβάει ....
Θα προσπαθήσω να την ξανασυναντήσω άλλη μια φορά μέχρι να φύγει.... ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2022
Όνομα κοπέλας
Ζένια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, olddog

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού