Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η χριστινα ειναι μια ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΑΛΒΑΝΙΚΗΣ καταγωγης 22 ετων με σωμα στην αρχη ηταν λεπτο και καλο πριν απο 2-3 χρονια και τωρα θυμίζει καλικαντζαρο που ξεφυγε τα Χριστούγεννα κ μπερδεψε τις εποχες εμφανησης της .
Κατα το παρελθον ειχα παει μαζι της μερικες φορες επειδη δεν υπηρχαν αλλα αξιολογα θηλυκα , γενικα ειμαι του πιασηματος αλλα στην αναγκη το βελτιστο....
Ετσι λοιπον βραδυνη μεταμεσονύκτια παρασταση ειπα να δω τι γινεται αφου η κινηση μηδεν ανεβηκα στο βωμο της ηδονης στις σκαλες οπου νομιζεις θα βγει καποιος απο φερετρο να τριζουν .... οι πορτες ειναι για το φαινεσθαι αφου τα χερουλια ειναι σπασμενα κι δεν κλεινουν παραμονο με συρτη απο μεσα ετσι φανηκε και ο γδυτος πακιστανος που ηταν μεσα .
Εμφανισθη ο τσατσος ο γνωστος δημητρακης οπου ευγενικα αναφερε ενα πολυ απλο στεγνο προγραμμα σαν την χριστινα
Η κορασιδα εκανε την εμφανηση της νομιζοντας οτι ειναι καμμια σταρ του χολυγουντ μολις ειδε ενδιασμους απο μερος μου προσπαθοντας να θυμηθω κ να καταλαβω στον ευατο μου το αρνητικο της ολης υποθεσης ειπε ειμαι 22 χρονων ειμαι νεα τραβωντας τις ρωγες της να μεγαλωσουν .... δεν αγοραζεις κανενα οικοπεδο εκει εκανε και το μοιραιο λαθος φευγοντας να φανει ο ΚΟΛΟΣ ΤΗΣ ΜΕ ΣΤΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΜΥΚΗΤΕΣ δεν ειναι τυχαια ο παραπλανητικος περιστρεφομενος φωτισμος τοτε θυμηθηκα παλαιοτερες φορες το ιδιο θεμα υγειας
Σηκωθηκα και εφυγα μου κοπηκε καθε διαθεση πηδηματος επιστρεφοντας εκανα καυτο μπανιο κ αλλαξα ολα τα ρουχα .....αν υπηρχε η δυνατοτητα κλιβανισμου θα το εκανα , σκεπτομενος ποσοι εχουν παει μαζι της με επιασε θληψη κ απαγοητευση γιαυτο κ η αναρτηση .
ΤΟ ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2022
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
787
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 psolarmenistis-123, STAVROS6969, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2022
2 κριτικες για την ιδια και μαλιστα στα καπακια, με καταληξη.
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Χμμμ;
καλα πηγε και αυτο, αλλα νομιζω οτι πρεπει να πας αλλη μια, για να τριτοσει
Money Mouth
review reaction 1 paparotriftoulas, Διανοούμενος
28 Μαρτίου, 2022
Πάλι καλά που δεν πέρασες μεσα και σηκώθηκες και έφυγες. Γενικά μακριά από το Εμετουργείο ούτε απέξω
28 Μαρτίου, 2022
" ο τσατσος ο γνωστος δημητρακης " μιλάμε θεός ο Μητσάρας και όταν φοράει και καπελάκι είναι ΤΟΠ ! Όσο για το μυκητόθεμα ΜΑΚΡΙΑ !!
29 Μαρτίου, 2022
αντε ας προσπερασουμε το οτι γραφεις μια απλη ενημερωση στο μερος που θα επρεπε να γραψεις κριτικη, τι εμμονη ειναι αυτη να επιστρεφεις σε βρωμομαγαζα αν εισαι τοσο παστρικος; δηλαδη τι περιμενεις να βρεις στα μαγαζια του δεκαρικου; δαντελες, γαρυφαλλα και νεραιδες;
δηλαδη, εμ πηγαινεις στον αποπατο των μπουρδελων, εμ θελεις να βαλεις τα ρουχα σου σε κλιβανο ακομα κι αν απλα εκατσες στο σαλονι ; Χμμμ;

δεν ξερω ποσα σμν εχει κολλησει η κορασιδα στο ενδιαμεσο, εγω παντως πριν απο λιγους μηνες που την πηρα ηταν καθαρη (και ξενερωτη), και θα ειχα παρατηρησει τυχον τρανταχτα σημαδια. Κανε μια χαρη στον εαυτο σου και μην ξαναπατησεις μεταξι, αν αυτη ειναι βρωμιαρα με σμν δεν θες να ξερεις τι εχουν ολες οι αλλες Χεχε!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4