Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας που είχα δει τη Χριστίνα έτρεξα να δω τη λέει στο δωμάτιο,η Χριστίνα είναι γύρω στο 1,70 ξανθιά με μικρό βυζάκι και στητό και με μοντελέ σωματάκι,ήταν παρέα με Ιζαμπέλα και ήταν στο δωμάτιο και τα 2 κορίτσια,στο σαλόνι ήμασταν 5-6 άτομα,βγαίνουν τα μωράκια,επιλέγει ο πρώτος τη Χριστίνα και μετά θα ήμουν εγώ στη σειρά,ενας άλλος ήθελε και τις δύο.Αυτό που με πείραξε και έπρεπε να ειχα φύγει ήταν ότι όταν βγηκε η Χριστίνα απο το δωμάτιο και πήγε στο κουζινάκι γύρισε η <κυρία> της υποδοχής και τις λέει:Χριστίνα στο 1 και γρήγορα,ούτε να την αφήσει να ετοιμαστεί για τον επόμενο πελάτη ούτε να πάρει μια ανάσα στη τελική,πληρώνω και με το που πάω να μπω,τις λέω δε νομίζω να χτυπάτε πόρτες στο 7 λεπτο,όχι όχι μου λέει,η κοπέλα ήρθε στα καπάκια με το που βγήκε από το άλλο δωμάτιο μεγάλο φάουλ για μένα και αυτό το λάθος είναι από τη πίεση τις υποδοχής.Με το που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο παρόλο τη πίεση ήταν χαμογελαστή,το στοματικό ήταν καλό αφου το καθάρισε με μωρομαντηλο,μουνάκι όμορφο και με καλή αίσθηση στον αγώνα ηταν μια χαρά χώρις μα και μου.Δε το έκλαψα το 20 αλλά ένιωσα ότι είχε μια πίεση για να πάει στο επόμενο δωμάτιο που ηταν για παρτούζα με Ιζαμπέλα.Αν θα τη δοκιμάσω ξανά θα το κάνω μόνο όταν δεν είναι με τη συγκεκριμένη <κυρία> .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.763
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού