Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τιτλος : Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΦολα απο Ταυλανδη!!!!!

Καλησπερα!! Μετα απο πολλα θετικα σχολια και λογω μιας υποχρεωσης που ειχα κοντα στη περιοχη αποφασισα να δοκιμασω την Αννουλα.Για οσους δεν γνωριζετε η Αννουλα ειναι ενα μωρο γυρω στα 20 απο Ταυλανδη με μετριο αναστημα περιπου 1.65 μετριο βυζακι ωραιο σωμα/κωλο μελαχρινη οπου συχναζει και στον διπλα οικο. Σε εντυπωσιαζει με μια πρωτη εμφανιση απο το σαλονι και θες να κατευθυνεις το χερι στο πορτοφολι σου οπου ετσι εκανα και εγω… Δινω το μπλε εισητηριο στην κυρια οπου μου ανακοινωσε και το προγραμμα της κοπελας νορμαλ 69 και περναω μεσα..Το δωματιο σε καλη κατασταση καθαρο βγαζω τα ρουχα μου και σε 5 λεπτα ερχεται η Αννουλα με ενα υφακι λες και
γαμας την Kim kardasian καθεται στο κρεβατι και μου λεει οτι ειναι πορνοσταρ με ξινο βλεμμα και απο εκει καταλαβα οτι θα κλαιμε το 20αρικο .. στα του ψητου: προκαταρκτικα τιποτα μονο μου τον επαιξε λιγο και μου φορεσε σκουφο οπου μου κανε μια πιπα μετρια χωρις καποιο κολπο μετα παει να μου ανοιξει τα ποδια και της λεω στα 4 γυρναει στα 4 παω να τον χωσω και μου ηταν ολο οδηγειες και υποδειξεις και εβαζε και τις φωνες απο πανω και μου φωναζει πολυ ασχημα να μην σπρωξω ακομα. Μετα απο αυτο ξενερωσα της τον καρφωνω λιγο στα 4 και με γυρναει ξαπλα και μου βαζει μονη της με υφακι/στυλακι το χερι στον κωλο της μου τη παιζει λιγο με τον σκουφο οπου φωναξε και εκεινη την ωρα η κυρια «ελα κουκλα μου» μου την παιζει αλλο λιγο και μετα της λεω αστο αλλη φορα φευγει και μετα ντυνομαι και φευγω και εγω.
Πολυ κακια / υφακι / ξινη και καθολου καλες υπηρεσιες.Η χειροτερη σεξουαλικη εμπειρια σε ολη μου τη ζωη.Τα χρηματα εν ετη 2022 βγαινουν πολυ δυσκολα να τα δινετε εκει που αξιζει και εκει που σας σεβονται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2022
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 AssMaster, giorgiodelafuentes2, perseas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2022
Τι, και αν γλυφοκωλι@zαν ακομη και χεστρες στην πατριδα τους για να επιβιωσουν. Εδω στην ελλαδα μας το παιzουν κυριες με γαλλικα και πιανο
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
12 Απριλίου, 2022
Επιβεβαιώνω κι εγω που δοκίμασα ότι είναι μια εμφανίσιμη φόλα η οποία σε ξεκαυλώνει με την συμπεριφορά της και δεν μπορείς να γαμήσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2