Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανά χθες βράδυ πήγα στην Άννα από τη Σερβία. Ας τη φάμε όσο μπορούμε πριν πάει σε στούντιο. Της πουτάνας στο σαλόνι, κυριολεκτικά. Μπήκα στο δωμάτιο και άρχισε το πανηγύρι. Έπεσε τέτοια πούτσα που το όλο σκηνικό θύμιζε τσόντα και μάλιστα τσόντα του Σιφρέντι. Με το που ανοίγει το πόμολο της επιτίθεμαι με φουλ στύση ... "Ο λα λα " είπε και γέλασε . Το τί έγινε στην πόρτα δεν περιγράφεται. Χαστουκάκια, τρελά σκηνικά και άλλα . Μετά την οδηγώ στο κρεβάτι που συνεχίζεται το παιχνίδι . Εγώ να βγάζω μουγγρητά , να τη γλείφω πατόκορφα. Μετά κάθομαι γονατιστός και αρχίζει μια απίστευτη πίπα . Της χαϊδευα άγρια το κεφάλι όσο πίπωνε. Μετά από πολύ παιχνίδι , της λέω "Σεξ!!" . Βάζει καπότα και γίνεται τρελό πανηγύρι . Πολλές εναλλαγές με απίστευτο πάθος. Γρατζουνίσματα στην πλάτη , στα σεντόνια , στο κεφάλι μου . πώς δεν σπάσαμε το κρεβάτι

Ήθελα να τελειώσω στο στόμα της , αλλά είχα πάρει τέτοια φόρα που φοβήθηκα ότι θα ξενέρωνε... Τέλειωσα στην μουνάρα της. Με χαιρέτησε και έφυγε. Εγώ έκατσα λίγο να συνέλθω γιατί ήμουνα λαχανιασμένος

Όταν ντύθηκα και πριν φύγω άκουσα χειροκροτήματα . Ήταν από την τηλεόραση . Ακόμα και οι πρωταγωνιστές της τσόντας που έπαιζε είχαν σταματήσει και χάζευαν το σκηνικό με εμένα και την Άννα . Είχε μαζευτεί όλο το καστ και με αποθέωνε σε standing ovation. Χαχχαχα

Συγγνώμη για την Ιονεσκική περιγραφή , αλλά ειλικρινά έπαιξα σε τσόντα . Πώς αλλιώς να το περιγράψω ? Αν συνεχίσει έτσι αυτή η μουνάρα θα κλείσουν τα άλλα σπίτια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού