Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας φυγει απο τη λιοσιων με το παραπονο ειχα μεινει με ενα δεκαρικο στο πορτοφολι εχοντας την καρτα στο σπιτι και μη εχοντας χυσει η λυση ηταν μονοδρομος ο οποιος με κατεληξε σε αυτο το σπιτι εχοντας βγει για γκιλφοκυνηγι συνανταω την ελενη που την εχω ξαναδει στο ιδιο μπουρδελο πριν 2 χρονια που ειχα πατησει στο εμετουργειο τελευταια φωρα

Η ελενη για οσους δεν εχουν δει ειναι γκρανι ηλικιας λογικα 60 η και 2 3 χρονακια παραπανω για την ηλικια της καλοκρατημενο σωμα και χαμογελαστη παρουσια

Χωρις να το σκεφτω γιατι αν το σκεφτεσαι πολυ τελικα σε κακο καταληγει μπαινω μεσα δινω το κοκκινο στη τσατσα και μπαινει μεσα η ελενη
Με ευχαριστει που περασα και μου λεει να ξαπλωσω να με ρουφηξει!! Εμμμμ
Ξαπλωνω λοιπον και αρχιζε και με φιλαγε στη κοιλια και στα μπουτια σε ολη αυτη τη περιοχη και μετα μπουκαρε στα αρχιδια οπου επεσε καλο σαλιομα και υστερα στη πουτσα οπου παιζοταν μια ενναλαγη πουτσας και αρχιδιων
ΠΡΟΣΟΧΗ
Παιρνει προτοβουλια και Κανει παιχνιδια με το δαχτυλο της στο κωλο ( Εκτος βεβαια αν ειστε μερακληδες και γουσταρετε Χαχαχα!Χαχαχα! )
Της λεω ευγενικα να μη κανει τετοισ παιχνιδια και συνεχιζει την ενναλαγη πουτσας και αρχιδιων ωσπου εμεινε σε μια φαση στη πουτσα και αρχιζε και ρουφαγε σαν τρελη !!!
Λεω δε πα να γαμηθει θα την αφησω να με τελειωσει στο τσιμπουκι το οποιο το εκανε επιτυχως τελειωμα μεσα στο στομα και ρουφηγμα ψωλης την ωρα του τελειωματος να μη μεινει τιποτα παει και τα φτυνει μετα μου λεει ευχαριστω πολυ παλι της απαντω και εγω ευχαριστω πολυ και καλο βραδυ .
Ισως ξαναπηγαινα εαν με εβγαζε η διαδρομη αλλα δεν παιζει γιατι μεταξουργειο δεν πηγαινω τοσο .
Δεν συστηνεται για αρχαριους Χαχαχα! Χαχαχα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2022
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ξ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DmtrsxXx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού