Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετα απο 4 ποτακια και μπανιζοντας ενα μωρακι σε μπαρακι του κεντρου ειχα καβλες και ειχα πανω μου 1 "μπλε" . Ετσι μπηκα στο αμαξι και βουρ για φυλης. Μονο το 109α + 109β γνωριζω μιας που ειναι "εκτος" πακιστανικου εδαφους και γενικα ειναι αδεια για καποιο λογο.

Παω πρωτα στο 109Α μηπως κ ειχε αλλη αυτη τη φορα , γιατι την προηγουμενη φορα που πηγα ηταν μια gilf .

Ανεβαινω πανω κ ηταν παλι η gilf.

Εφυγα και πηγα στο εν λογω καταστημα 109Β γιατι θυμομουν οτι ηταν 2 κοπελες , η 1 ηταν μια πολυ μικρη σε ηλικια και ηλπιζα να γαμησω αυτην.

Μπαινω και ηταν μονο η Κατερινα.
Εφυγα και βγηκα εξω για τσιγαρο.

Επειδη βαριομουν να παω να ψαξω αλλο και φοβομουν τους κλεφτες τετοια ωρα ειπα να μπω με τη Κατερινα , να καψω το 20αρικο κ να παω σπιτι για υπνο.

Η κατερινα ειναι μια Milf η οποια εχει γεννησει στανταρ και δεν μιλαει ουτε αγγλικα ουτε ελληνικα. Τη μονη λεξη που γνωριζει ειναι "προφυλακτικο"¨

Δεν ξερω αν εγω ειμαι κουκλος ή αυτη προσπαθει πολυ , αλλα με επιασε σε φιλια αγκαλιες και τσιμπουκωμα κατευθειαν για 2-3 λεπτα , αεροπιπα αλλα οκ

Βαζει καποτα στην καβλωμενη μου και τη γαμαω ιεραποστολικα.

Εβγαζε ψευτικες κραυγες, εγω φανταζομουν οτι γαμαγα το γκομενακι που μπανιζα στο μπαρακι .

Η κατερινα ειναι μια milf 40 ετων με δοντια καρχαρια και μπυροκοιλι

Οταν βγηκα με ρωτησε ενας συναγωνιστης πως περασα κ αν ηταν η "μικρη" .

Τον εδιωξα για να σωθει ! ΦΙλε μου αν το βλεπεις αυτο κανονισε να κανουμε τσαρκα να με μαθεις τα μυστικα της φυλης!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2022
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ButtLicker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.772
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Elganador, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2022
" Τον εδιωξα για να σωθει ! " Εύγε συναγωνιστή έκανες μια καλή πράξη !! Καπέλο
review reaction 1 pavlos23
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1