Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άφιξη γνωστή οδό 12 μισή 1 παρά γνωστή γύρα σε όλα όσα είχαν μείνει ανοιχτά....ήταν καμιά 15αρια πάνω κάτω ανοιχτά...

Αρκετοί πειρασμοί ομολογώ απόψε ήμουν ανάμεσα σε 2 3....εν τέλη αποφάσισα Εύα ετών 30 από Κούβα.... μελαμψή....σπαστό μαλλί μακρύ καστανόξανθο γλυκό προσωπάκι 3αρι βυζί φυσικό και καλούτσικο κώλο πόδια απίστευτα....δίνω παράβολο δεν ξέρω γιατί κάτι μου έβγαλε....

Στα της μάχης είναι η πιο καυλωτική πουτάνα που έχω βρεθεί....μπήκε δωμάτιο ξάπλωσε δίπλα μου με χάιδευε μου αναστέναζε έγλειφε λαϊκό αφτί και γενικά πρόσωπο με πρόσωπο πολύ κοντά...με δίχτυωτό καλσόν με τρύπες στρινγκάκι ωραίο και γοβάρες....νυχάκι χεριού περιποιημένο και μακρύ βαμμένο .....μιλάμε τέτοια καύλα πριν μπούμε στη μάχη δεν υπήρχε ήθελα επί τόπου να της γλείψω κωλότρυπα....φοράει σκούφο τσιμπούκι απίστευτο βαθύ όλο μέσα με αναστεναγμούς και με χέρι μάλιστα που μου αρέσει εμένα προσωπικά....έγλειφα βυζάρες με λύσσα ...3 λεπτά πίπα μετά από πάνω μου αλλά 3 λεπτά και έφτασε το τέλος....τέτοιο κούνημα μου έκανε ήμουν και όπως ήμουν και με κοίταζε στα μάτια με αναστεναγμούς....ήθελα να την πάρω στα 4 με την κωλάρα που έβλεπα στον καθρέπτη....μόλις τελείωσα ήταν λες και έπαιζα ηλεκτρονικό ήθελα να βάλω επί τόπου το κέρμα να αρχίσω νέο γύρο

Της ζήτησα το νούμερο της δεν μου το έδωσε....δεν πειράζει θα την επισκεφτώ ξανά σίγουρα....τίμησε όχι μόνο το μπλε παράβολο αλλά πολύ παραπάνω με την συμπεριφορά της....

Viva cube!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2022
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, giorgiodelafuentes2, Bambaataa και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού