Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μὲ τὴν Ναταλὶ ἔχω συνευρεθεῖ δύο φορές. Ἡ πρώτη ἐπίσκεψή μου ἦταν στὶς ἀρχὲς Φεβρουαρίου καὶ ἡ τελευταία στὰ τέλη τοῦ ἴδιου μῆνα. Ἡ ἐμφάνισή της ἔχει περιγραφεῖ ἀπὸ συναγωνιστές. Μικροκαμωμένη σκίνι νεαρά, μὲ μαῦρο μαλλὶ καὶ πονηρὸ μουτράκι (κάπως ἀγριωπό). Μιὰ συμπαθητικὴ τσιγγανοβουλγάρα, τίποτε τὸ ἰδιαίτερο. Ὑπάρχουν, θὰ ἔλεγα μὲ βεβαιότητα, καὶ πιὸ γλυκὰ πρόσωπα.

Τὴν πρώτη φορὰ μοῦ εἶχε κάνει θετικὴ ἐντύπωση τὸ γεγονὸς ὅτι παρὰ τὴν ἀρκετὰ τυπική της στάση, μὲ ἄφηνε νὰ πιπιλήσω τίς ρῶγες της. Τὸ στῆθος της εἶναι 1,5άρι ἀλλὰ τὴν δεύτερη φορὰ δὲν μὲ ἄφησε νὰ τὸ χορτάσω. Γιὰ ἕναν περίεργο λόγο μὲ ἔσπρωχνε τεχνηέντως ὥστε νὰ πᾶμε στὸ κυρίως πιάτο... Ἡ πίπα της εἶναι καθαρὴ ἀερόπιπα. Καλύτερα νὰ μπεῖτε σωματικὰ προδιατεθειμένοι νὰ γαμήσετε κατευθεῖαν.


Καὶ στὶς δύο συνευρέσεις ἡ μόνη στάση ἦταν ἡ γνωστὴ στὰ τέσσερα, μετὰ ἀπὸ προτροπή μου. Τὴν πρώτη φορὰ ὁλοκλήρωσα μὲ αὐνανισμό. Βέβαια, δὲν ἔφταιγε τόσο ἡ κοπέλα ὅσο ἡ δική μου κούραση πρὶν τὴν ἐπισκεφθῶ. Καὶ στὶς δύο συνεδρίες, βέβαια, ἐπέμενε νὰ μὴν στήνεται καλὰ γιὰ νὰ ἀποφευχθεῖ ἡ πλήρης διείσδυση. Μιὰ καὶ λάτρης τοῦ σωματοτύπου, ἡ δεύτερη ἐπίσκεψη ἔγινε γιὰ νὰ ὑπάρχει σφαιρικὴ ἄποψη. Ὁλοκλήρωσα κανονικὰ παρὰ τὴν κακή της στάση.


Μετὰ τὴν σεξουαλικὴ πράξη κάθισε κιόλας νὰ τὰ ποῦμε χωρὶς νὰ τὸ ζητήσω. Κάτι ποὺ συγκαταλέγεται στὰ θετικά. Εἶναι γενικὰ ἐπικοινωνιακὴ ἀλλὰ ὄχι τὴν ὥρα τῆς πράξης. Μέσα σὲ ὅσα ἀνταλλάξαμε ὑπῆρχε καὶ ἕνα νόημα ὅτι θὰ προτιμοῦσε νὰ κάνει ἄλλη δουλειά.


Συγκεφαλαιώνοντας, ἡ Ναταλὶ εἶναι μιὰ νεαρὴ μελαχρινή, χωρὶς διάθεση καὶ συμμετοχή, καθότι, ὑποθέτω, δὲν εἶναι εὐχαριστημένη ἀπὸ αὐτὸ ποὺ κάνει. Μᾶλλον ἐργάζεται ἐκεῖ μεταβατικὰ μέχρι νὰ βρεθεῖ κάτι καλύτερο. Βέβαια, ἄλλοι, ὅπως γράφεται, ἔχουν διαφορετικὲς ἐμπειρίες, ἔχουν βρεῖ μιὰ χημεία. Ἐγὼ ὅταν προσπαθοῦσα νὰ φιλήσω τὸ στῆθος της μὲ ἔσπρωχνε, παρότι πεντακάθαρος καὶ ἀρωματισμένος. Ἔχει γραφτεῖ ὅτι εἶναι κάπου στὰ 21 ἀλλὰ τὴν κάνω πάνω ἀπὸ 26‒27. Τῆς εὔχομαι νὰ βρεῖ τὴν εὐκαιρία ποὺ ἀναζητᾶ. Προσωπικά, δὲν θὰ ξαναπεράσω. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
The Keeper
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.629
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Διανοούμενος, DmtrsxXx, Helluvatime και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2022
Έχω πάει μαζί της μια φορά,μαρεσε πολύ εμφανησιακα,ωραίο πρόσωπο ωραίο λεπτό σωμα,έχεις δίκιο στο σεξ πάνω δε μιλάει έκανα μαζί της 2 φορές από πάνω αυτή και μια στα 4,εμένα δε μου μίλησε πολύ αλλά ελάχιστο,γενικά θεωρώ για Μεταξουργείο δε τη λες και φόλα δλδ τα βασικά τα κάνει
review reaction 1 The Keeper
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1