Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετα απο 2 ημερες ξανα στο σπιτι γιατι την προηγουμενη φορα περασα παρα πολυ καλα.

μπαινωντας στο σπιτι ηταν αλλος ενας συναγωνιστης και μεχρι να βγει η κοπελα ειχαν ερθει αλλοι 2 οποτε λεω "θα περιμενουμε"....για καλη μου τυχη εφειγαν ολοι οποτε περναω χωρις αγχος για αλλα ατομα στο σαλονι κλπ....

μολις μπηκε το κοριστι μεσα στο δωματιο μετα απο κανα 5' της λεω οτι μου αρεσε τοσο πολυ την προηγουμενη φορα που ξαναηρθα. μετα απο μια πολυ μικρη κουβεντουλα αρχισε το ματσ. οταν ανεβαινει επανω σου και ξαπλωνει φιλωντας σε στο λαιμο...κλπ.... εκει καταλαβαινεις οτι δεν προκειτε για μια τυπικη επισκεψη σε σπιτι. ειναι κατι πολυ καλυτερο.μετα απο το γνωστο πολυ καλο τσι**** ανεβηκε απο πανω μου με το γνωστο της παθος. μετα απο λιγο ομως ομως, για αλλη μια φορα, με εξεπληξε ευχαριστα. γυρναμε ιεραποστολικα μπαινω μεσα της και μετα απο λιγο αντι να αρχισω εγω να την σφιροκοπω αρχιζει και κανει ενα κουνημα αυτη κουνωντας την μεση της, που επαθα πλακα.

αφου σταματησα να κουνιεμε εγω και καθομουν απο πανω και απολαμβανα το θεαμα.

οπως καταλαβαινετε, τελειωσα...αυτο δεν μου ειχε ξανατυχει σε σπιτι και ομολογω οτι σε αυτες τις κοπελες πρεπει να πηγαινουμε, σεβονται την δουλεια τους. να ειναι καλα η κοπελα. θα ξαναπαω οπως καταλαβαινετε...

αντε και καλη συναιχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού