Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Κυριακή που μας πέρασε στη πρώτη βάρδια, κάνοντας τη τσάρκα μου αρχικά ήθελα να περάσω με τη Μαρίνα στο Φωκαιας 19, συνέχισα και αφού είδα τη Μαριάννα αποφάσισα να καταθέσω εδώ μιας και αποτελούσε στανταράκι μου στο προηγούμενο πέρασμα της, από τότε της "χρωστούσα" μια κριτική μιας και εκείνη τη περίοδο είχα σταματήσει να γράφω κριτικές.
Μαριάννα καστανοξανθη λεπτή κοπέλα με μικρό βυζι και πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πλήρωσα και πέρασα στο μεγάλο και πιο ωραίο δωμάτιο του ορόφου που βρίσκεται στα δεξιά του σαλονιού.
Φρεσκαριστικα κ την περίμενα αρκετά ("περίπου 25 λεπτά) αφού είχε άλλον πελάτη πριν από εμένα.
Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και με πολύ καλή διάθεση παρά τα συνεχόμενα δωμάτια που είχε από το πρωί, μιλήσαμε λίγο και μετά στα του αγώνα.
Συνοπτικά πολύς μεγάλης διάρκειας προκαταρκτικα που περιλαμβάνουν γλωσσοφιλα, φιλιά σε όλο το κορμί κσι κυρίως ανάμεσα στα μπούτια μέχρι τα γόνατα, πιπα άνευ πάρα πολύ καλή, γλύψιμο αρχιδιων, 69 δέχεται κ το απολαμβάνει ενώ και λόγω του σωματοτυπου της κάναμε και στα όρθια, πέρασμα προφυλακτικό, 3 στάσεις, πρώτα πισοκωλλητα στα όρθια στον νιπτήρα, μετά στο κρεβάτι με αυτή από πάνω με πάρα πολύ καλή συμμετοχή και τέλος αφού την εγλυψα πάλι για λίγο ιεραποστολικο, το τέλος ήρθε στο υπερπροθυμο στοματάκι της.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 22 λεπτά χωρίς καμία βιασύνη και χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία παρόλο την αναμονή, το μειονέκτημα της για μένα αλλά σύγχρονος και προτέρημα της το ότι είναι πολύ λεπτή ,μειονέκτημα γιατί δε μου αρέσουν τόσο λεπτές οι γυναίκες προτέρημα γιατί τι κάνει ότι θές , μουνάκι στενό μικρό που απολαμβάνεις να γλύφεις, πολύ ενεργή συμμετοχή και χωρίς βιασύνη, σίγουρα θα την ξανατιμησω, σε όσους αρέσουν η πολύ λεπτές ας ρίξουν μια ματιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2022
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.739
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, pistolpit, redgarland και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού