Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την καλησπέρα μου σε όλους τους μπουρδελιάρηδες!
Καλώς σας βρίσκω. Καπέλο
Ύστερα από καιρό εθελούσιας αποχής από τα μπουρδέλα πήρα την απόφαση να "επενδύσω" σε κάνα εκδιδόμενο κορίτσι..
Ξεκινώ λοιπόν το βροχερό Σαββατόβραδο από τα βόρεια προς κέντρο Αθήνας και συγκεκριμένα Φυλής!
Οι δρόμοι σχεδόν άδειοι με αποτέλεσμα να φτάσω σε χρόνο ντετέ πράγματα που παίζει να είναι και προσωπικό ρεκόρ όλα αυτά τα έτη... παρκάρισμα άνετο και ξεκινώ μπας και εντοπίσω κάτι το διαφορετικό που θα εξιτάρει μυαλό και τσαπού (που πραγματικά είχα τόσο ανάγκη) να μπαίνω σε όλους τους οίκους που ήταν ανοιχτοί εκείνη την ώρα {παρά το ότι μου είχε καρφωθεί στο μυαλό από την Πέμπτη να "φάω" Κινέζικο} !
Σε μια ωρίτσα περίπου είχα μία ολοκληρωμένη εικόνα του τί παίζει στην ευρύτερη περιοχή.
Δυστυχώς όμως ΔΕΝ αντίκρισα μεγάλες αλλαγές από την τελευταία μου μεταμεσονύχτια τσάρκα...
* Πέραν από μπουλούκια πιτσιρικάδων που βόλταραν & ελάχιστους μοναχικούς συμπουρδελιάρηδες σχετική ηρεμία..
Τα κουκιά μετρημένα λοιπόν και κατευθείαν παίρνω την απόφαση να υλοποιήσω την φαεινή ιδέα που μου τριβέλιζε το μυαλό...
Ανεβαίνω σκάλες, χτυπώ κουδούνι οπού μου ανοίγει μια σχιστομάτα.
Με κατεύθυνε στο σαλόνι δίνοντάς μου ένα χαρτί με το πρόγραμμα του οίκου (στο οποίο αναγραφόταν με κεφαλαία γράμματα πως ΔΕΝ επιτρέπεται να επιχειρήσει κανένας να παραβιάσει κωλοτρυπίδι) !
Λογικά θα θορυβήθηκαν από τον τύπο που ξεκώλιασε την Κινεζούλα τις προάλλες ΔΕΝ εξηγείται διαφορετικά...
** Δίνω το 30€ και με βάζει στο δωμάτιο που συνορεύει με το σαλόνι άσχετα που ζήτησα ευγενικά το αγαπημένο μου δωμάτιο στο οποίο περνούσα κάθε φορά που επισκεφθόμουν την Εβελίνα.. εν τω μεταξύ από τότε ΔΕΝ είχα ξανά επισκεφθεί τον συγκεκριμένο οίκο.
Πριν με αφήσει να ετοιμαστώ μου ζήτησε να κάνω μπάνιο άσχετα που μύριζα από μακριά άρωμα και σαπούνι όπως κάθε φορά εξάλλου που επισκέπτομαι οποιαδήποτε σεξεργάτρια!
*** Στο δωμάτιο ΔΕΝ υπάρχει καρέκλα, καλόγερος κάτι για να ακουμπήσεις τα ρούχα σου πέραν από 3 παπαράκια κρεμασμένα στον καθρέφτη που εντελώς τυχαία πήρα μάτι ύστερα από ψάξιμο....
Ύστερα από κάποια λεπτά μπαίνει η κοπέλα και δίχως να ανταλλάξει κάποια κουβέντα αρπάζει το καυλί μου όπως ήταν με το εσώρουχο και ξεκινά να το τρίβει με μωρομάντηλο λες και ήταν ταψί σε στρατόπεδο που είχε να πλυθεί βδομάδες... ?
Ενώ όπως προείπα τ'αρχίδια μου μύριζαν μόσχο..
Το ζούλιγμα ήταν τόσο δυνατό με αποτέλεσμα να χάσω την στύση μου...
Μόλις τελείωσε με το "τελετουργικό" κάνει κίνηση να μου αφαιρέσει το μποξεράκι αλλά για κακή της τύχη κάνω κίνηση παράλληλα να το βγάλω μόνος μου σηκώνοντας το πόδι και την πετυχαίνω στην μύτη... ?
Κατευθείαν ξαπλώνει στο κρεβάτι πιάνοντας την μύτη ? της σφαδάζοντας από τον πόνο και παράλληλα να λέει πράγματα στην γλώσσα της (εικάζω καντήλια) !
Εγώ παράλληλα να της ζητώ συγγνώμη και να προσπαθώ να κατανοήσω το μέγεθος της κατάστασης... ?
Ύστερα από τρία λεπτά σηκώνεται δακρυσμένη και βαμμένη με μπογιές στο πρόσωπο... ?
Της πρότεινα να το αφήσουμε για κάποια άλλη στιγμή αλλά αρνήθηκε...
Με τα πολλά της ζητώ να γυρίσει στα τέσσερα μπας και καταφέρω να τελειώσω ύστερα απ'όλα αυτά τα κωμικοτραγελαφικά...
Την τοποθετώ στα τέσσερα και ξεκινώ πιστόνιασμα σύντομα όμως αντιλαμβάνομαι πως είναι τόσο ανοιχτή δίνοντας μου την αίσθηση πως τον καρφώνω σε τρύπα και σε συνδυασμό με την κρέμα νόμιζα πως γαμάω τον αέρα στην κυριολεξία.... ?
Ένας Θεός ξέρει πώς κατάφερα να τελειώσω.. ?
**** Μου είπε πως ονομάζεται Νατάσα (εδώ γελάμε) Ρωσίδα/Ουκρανέζα Νατάσα έχω πετύχει πολλάκις αλλά σχιστομάτα πρώτη φορά...
Μικρή σημασία έχει όμως.. γύρω στο 1.60 με πιασίματα, 2.5 στήθος με μεγάλη ρώγα, μακριά μαύρα μαλλιά & περιποιημένα άκρα για τους λάτρεις.
Σε γενικές γραμμές η κοπέλα είναι ευγενέστατη, στο σαλόνι φεύγοντας μου έβαλε το μπουφάν και μου ζήτησε να της πω κάποιες λέξεις στα Κινέζικα-Ελληνικά.
Μου έκανε μια μεγάλη αγκαλιά και με προέτρεψε να την ξανά τιμήσω...
Όταν άνοιξα την πόρτα να φύγω έφτασε στον οίκο ομοϊδεάτης της να ρίξει πούτσο & παράλληλα να ενισχύσει την μαμά πατρίδα!
Για όσους είναι λάτρεις του είδους ενδεχομένως και να αξίζει μια δοκιμή για το βιογραφικό που λέμε...
Τώρα αν με ρωτούσατε εάν θα ξανά δοκίμαζα προφανώς γνωρίζετε την απάντηση.
Σε καμία περίπτωση όμως ΔΕΝ θα ήτο δίκαιο να κατηγορήσω την κοπέλα μόνο και μόνο που ΔΕΝ έδεσε το γλυκό μεταξύ μας..!
Βγαίνοντας από τον οίκο σκεφτόμουν το πεταμένο 30€ και μου ερχόταν να σκάσω.. είχε ξεκινήσει να ψιχαλίζει, η ώρα ήταν περασμένη αλλά ο κώλος μου με έτρωγε ακόμα... το σκέφτηκα από δω το σκέφτηκα από κει και τελικά αντί να επιστρέψω σπιτάκι μου τράβηξα κατά Λιοσίων μεριά...
***** Η συνέχεια στην αμέσως επόμενη κριτική που θα ακολουθήσει σύντομα.
Να έχετε υγεία, να περνάτε καλά, να προσέχετε τους εαυτούς και τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2022
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
msakis
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
12.610
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 The1, Dsar263, ευθυς και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2022
Τύπε δεν είναι να παίζεις με
κινέζες αυτές έχουν μάστερ σε
πολεμικές τέχνες
review reaction 1 msakis
07 Μαρτίου, 2022
Όταν την πέτυχες στη μύτη , πρέπει να πήρες την έκφραση στο άβατάρ σου Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
review reaction 2 msakis
07 Μαρτίου, 2022
Αξιοςςςςςς!!!!
Όχι απίθανο να είναι Ρωσίδα ,όμως από περιοχές στα βάθη της Ασίας που γειτνιάζουν με Κίνα.
Επίσης πιθανόν να είναι από Τατζικιστάν ,Ουζμπεκιστάν ,Καζακστάν κλπ όπου και εκεί μεγάλο μέρος του πληθυσμού έχει τέτοια χαρακτηριστικά.
Μετά από μερικές φολες στην Αθήνα μάλλον θα βλέπεις και εσύ ως μάνα εξ ουρανού την επιστροφή στην Θεσσαλονίκη.
review reaction 1 msakis
08 Μαρτίου, 2022
Να βλέπεις την εκδιδόμενη κατάχαμα σφαδάζοντας απ'τον πόνο κι ΟΧΙ λόγω της συνεύρεσης, δίχως να το θέλεις.. τρομακτικό...
@7spirit ΔΕΝ μπορείς να φανταστείς το πώς αισθάνθηκα εκείνη την στιγμή..
Αρχικά τρόμαξα ΜΗΝ της έκανα κάποια ζημιά.. άσε που ΔΕΝ μου έχει ξανά τύχει τέτοιο περιστατικό... ειλικρινά τα χρειάστηκα αδερφέ.
08 Μαρτίου, 2022
@Πράκτωρ Θου Βου ακόμα πονάει το πετσάκι & το δεξί μου αρχίδι...
12 Μαΐου, 2022
Δεν σου ξηγηθηκε καλά σε γενικές γραμμές να το χεσω όταν έφευγες ότι σου έβαλε μπουφάν κτλ ……Επισης πονηρή όταν κατά λάθος λοιπόν της έδωσες μια μικρή γονάτια το επέκρινε δήθεν πως πονάει για να σου χαλάση την στύση !! Βρε τις καριολες …
review reaction 1 msakis
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6