Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χθες βράδυ Παρασκευή 30 Ιουλίου, πήγα να τσεκάρω την Άννα για την οποία τόσα και τόσα έχουν ακουστεί. Ξανθιά , μαυρισμένη ,μουνάρα ,με γαλανές ματάρες, νεαρή, με ωραίο βυζί και ρόγα μικρή που τρελαίνεται να της την γλύφεις και να την δαγκώνεις...Η κοπέλα είναι από τη Σερβία. Πρόγαμμα με 20 ευρώ τα κλασικά και με 30 ευρώ το "σπέτσιαλ τσιμπουκάκι" , όπως χαρακτηριστικά το λέει η τσατσά . Πλήρωσα το αντίτιμο. Μπήκε σε λίγο στο δωμάτιο η κοπέλα και εκεί άρχισε το σόου .Απίστευτη πίπα , με deep throat, τέλεια περιποίηση στις μπάλες. Μετά από λίγο με έπιασαν οι σπασμοί του επικείμενου τελειώματος και μου είπε "Νο...no finish". Σταμάτησε για λίγο να ασχολείται με το πέος για να ηρεμήσει και να μην τελειώσω γρήγορα και άρχισε ρούφηγμα στις μπάλες . Τότε η...μπάλα πέρασε στην κατοχή μου και ξεκίνησα φουλ επίθεση. Την έβαλα κάτω και ανταπόδωσα ότι μου έκανε. Μετά από αρκετή ώρα , της είπα ότι θέλω να τελειώσω και ξεκίνησε μια νέα σούπερ πίπα , όπυ και κατέθεσα

Συμπερασματικά η τύπισα ανήκει στην κατηγορία πορνοστάρ! Απίστευτη εμπειρία και όλα αυτά σε σπίτι του 20ρικου - 30ρικου

Θα την ξανατιμήσω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού