Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σεξυ ναζιαρα και θυληκια γατουλα Σαμπινα απο οδος Εξικιου 18γ. Καθως ειχα καλες αναμνησεις απο την Σαμπινα την προηγουμενη εβδομαδα ειπα να ξαναπερασω στο δωματιο εδωσα το μπλε στην ευγενικη και ευδιαθετη υπηρεσια που μολις ειχε καθαρισει το δωματιο και ειχε φερει την καθαρη πετσετα για μπανακι περασα γδθυθηκα και εκανα μπανακι στην ντουζιερα ειχε ενα αφρολουτρο που ειχε απιστευτη μιρωδια χαλαρωσα και ξαπλωσα στο κρεβατι .Μετα απο 5' η Σαμπινα εφτασε στο δωματιο μου χαμογελασε και με χαιρετησε μου εκανε την ναζιαρα γατουλα της ταιριαζει πολυ αυτος ο ρολος .Ξαπλωσα μου εκανε φυλακια στα μαγουλακια και στον λαιμο μετα κατεβηκε ποιο χαμηλα αρκετα χαμηλα με χαιδεψε και μου περασε προφυλαχτικο μολις με ακουμπησε με γλωσα ανατριχιασα με κικλικες κινησεις με ωραιο ρυθμο αναστεναζα και της ελεγα οτι μου αρεσει και με τρελαινει παρα πολυ το γλειψιμο.επειτα της ειπα να ξαπλωσει και αρχησα να της γλειφω το στηθος και τα ποδια το δερμα της ηταν απαλο και ζεστο.την φιλουσα γλυκα μεχρι τα ποδια χαμηλα.το κορμι ειχε καταπληκτικη μυρωδια με ενα απιστευτο ελκυστικο αρωμα .Οι φωνες της ακουγοντουσαν εως το σαλονι.τρυφερα χαδια και κορμια να γινονται ενα υπο το λαγνο φως .μετα μου ξεκιναει το γλειψιμο και το τελειωμα ηρθε δυνατο η γατουλα με ειχε τρελανει παλι......η καρδια χτυπουσε σε ερωτικους ρυθμους της λεω θελω να ερχομαι καθε μερα να με τρελαινεις γατουλα μου.ΗΣαμπινα μου εδωσε ενα γλυκο φιλι στο μαγουλο και εφυγε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 Set_air, mparmpas13, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2022
την εχω παρει τη κοπελα μια φορα υπηρεσιες μετριες ενα 6 στα 10 διοτι σε μια απο τις 3 στασεις με κλειδωσε αλλα ειχε ωραιο ζεστο μουνακι στο σεξ στις 2 απο τις 3 στασεις που καναμε,εμφανηση πολυ ωραια δλδ ενα 8 στα 10 για μενα.
J
jimakos900
07 Μαρτίου, 2022
Με το συμπάθιο συναγωνιστή, αλλά μας περιγράφεις ένα βαρετό γαμήσι ως κάτι συναρπαστικό … πίπα με προφυλακτικό, χωρις γλωσσόφιλα, χωρίς 69 … η κοπέλα κάνει μέτριες υπηρεσίες κι εσυ την αβαντάρεις
05 Νοεμβρίου, 2023
κριτική νεσκαφε και σχόλιο τζιμακου....
αχαστο κλάμα. Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3