Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο υπογειο οπου στο σαλονι βγηκε ενα πιπιινι γαλακτος.
Προκειται για την 18χρονη Ρωσσιδα Κατια. Η κορασις ειναι μετριου αναστηματος και εχει ενα πολυ ομορφο σφριγηλο και στητο κωλαρακι.
Το στηθος της ειναι 1,5αρι ελαφρως πεσμενο.
Τα ποδια της ειναι αδυνατα και καλοσχηματισμενα ενω το δερμα της ειναι πολυ απαλο και τρυφερο.
Το χρωμα της ειναι προς το ασπρουλιαρικο. Αυτο που αφησα στο τελος για περιγραφη ειναι το προσωπο της. Στο σαλονι φανηκε οτι προκειται για μια αρκετα ομορφη κοπελα με ενδιαφερον προσωπο.
Στο δωματιο που μπηκα και ειχε αρκετο φως οταν ειδα το προσωπο της απο κοντα εμεινα κοκκαλο..
Η κορασις εχει ενα πανεμορφο προσωπο με μπλε ματια, ισως τα ομορφοτερα ματια που εχω δει εδω και καιρο σε κορασιδα.

Ακ και ειναι κουκλα πραγματικη και νεοτατη, δυστυχως δεν ειναι προθυμη να κανει αυτη τη δουλεια.
Απο το σαλοναρισμα καταλαβα οτι δε θα παει καλα το πραγμα μαζι της γιατι ηταν νευρικη μιλουσε σε εντονο τονο στην υπηρεσια και απο οτι φαινοταν εβριζε.

Ρισκαρα και περασα δωματιο γεματος υπομονη καθως το ηθελα σα τρελος αυτο το κορμι.
Η κορασις ηρθε στο δωματιο και ηταν μεσα στην τσαντιλα, απο τη μυτη να την επιανες θα εσκαγε.
Γδυθηκε γρηγορα και ξαπλωσε στο κρεβατι ενω εγω ημουν ακομα ορθιος και παρακολοθουσα.
Το βλεμμα της Κατιας εμεινε καρφωμενο για μερικα δευτερολεπτα πανω στο πεος μου το οποιο ηταν 110% καυλωμενο.
Αμεσως πηρε στο χερι στρινκ και σουτιεν και εφυγε απο το δωματιο ενω εγω ακομα ημουνα με το πουλι στο χερι.
Ανοιξα την πορτα του δωματιου και μιλησα στην τσατσα. - που ειναι η κοπελα ?
-Δε θα ερθει την εχεις μεγαλη ελα παρε τα χρηματα σου.
Ακολουθησαν για 3-4 λεπτα διαπραγματευσεις με την υπηρεσια και την κορασιδα οπου τελικα συμφωνησε να ερθει στο δωματιο χωρις να την γαμησω.

Η κορασις επεστρεψε στο δωματιο γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι.
Της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να γλειφω το εσωτερικο των μηρων της, δαγκωσα τα ομορφα μπουτια της εγλειψα τις τρυφερες γαμπες της και εφτασα μεχρι τα πελματα της.
Οι αστραγαλοι της ηταν πανεμορφοι και λαχταριστοι.. τους ροκανισα και τους εγλειψα απο ολες τις μεριες.
Τα πελματα της μικροσκοπικα με καθαρες ασπρες απατητες πατουσες .
Της εγλειψα τα πατουσακια της τα οποια ηταν πεντακαθαρα και απαλα.
Τα δαχτυλα των ποδιων της περιποιημενα και καλοσχηματισμενα.
Τα εγλειψα και τα δαγκωσα και αυτα.
Η κορασις οσο της εγλειφα τα πελματα καθοταν και το απολαμβανε και εκανε και μερικα αουτς !
ειδικα οταν την δαγκωνα.

Σταματησα την ποδολαγνεια και εβαλα τη μουρη μου στο μουνι της οπου πραγματικα της το εφαγα, το εγλειψα απο ακρη σε ακρη, ανασηκωσα τα ποδια της και εγλειψα και την γλυκια κωλοτρυπα της και εδειξε να το απολαμβανει ιδιαιτερα.
Η σουφρα της πολυ μικρη και στενη με το ζορι εχωσα λιγο τη γλωσσα μου μεσα για να γλειψω.
Η κορασις ανασηκωθηκε και με κοιταζε στα ματια οσο της εγλειφα την κωλοτρυπα, απο το βλεμμα της ηταν σα να μου ελεγε τι ειναι αυτα που μου κανεις δε μου τα εχουν ξανακανει αυτα.

Συνεχισα να την γλειφω εκει κατω και ταυτοχρονα τον επαιζα, το τελος δεν αργησε να ερθει μιας και ημουν πολυ φτιαγμενος.
Γεμισα τα σεντονια και τα εκανα μουσκεμα μιας και ειχα βαλει καποτα.

Η Κατια χαλαρωμενη και χωρις νευρα πλεον εφυγε απο το δωματιο.

Συμπερασματικα η Κατια ειναι πανεμορφο κοριτσι.
Η συμπεριφορα της ηταν απαραδεκτη και απλα αφηνει στα κρυα του λουτρου οποιον εχει μεγαλο πεος.
Αν καταφερει καποιος και την γαμησει ας το γραψει.
Απο εμενα θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα λογω του νεανικου της κορμιου και το οτι με αφησε να χαρω το υπολοιπο κορμι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.776
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Επιρρεπής και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2022
άρα οποίος τη γαμισει θα είναι μικροτσουτσουνος...
στα σοβαρά τώρα πολύ ωραία κοπέλα εγώ δε πέρασα λόγω της συμπεριφοράς της, όταν τη φώναξε η υπηρεσία βγήκε και ασχολιόταν με το κινητό της, ούτε που κοίταξε ποιος είναι στο σαλόνι κ έφυγε αμέσως, τη ρώτησα πως τη λένε κ δεν απάντησε, η τσατσά της φώναζε πως σε λένε καλέ? μου λέει πρώτη μέρα δουλεύω μαζί της δε ξέρω πως τη λένε άλλη είναι όμορφη κ πολύ καλή μέσα, αφού τη φώναξε 2-3 φορές ξαναηρθε στο σαλόνι πάντα με το κινητό να το απασχολεί με τα χέρια της λέει ένα Κάτια κ ξαναφευγει, δε θα περάσεις μου κάνει η τσατσά, όχι της λέω γιατί δε μου αρέσει η συμπεριφορά της απαντάω... φαντάσου πως θα είναι μέσα, καλό μεσημέρι
review reaction 1 Accountant, spor48, jon smith και 2 άλλα μέλη
01 Μαρτίου, 2022
Πως και δε σου έκατσε μετά από αυτό. Ελπίζω να την πετύχω αύριο, δε μου φαίνεται να κάθετε για πολύ έτσι όπως την περιγράφεις.
review reaction 1 dmtrsxxx
01 Μαρτίου, 2022
Τυπε ουτε μια πιπα η κατια?? Ουτε στο στομα της δεν χωραγε??
review reaction 1 dmtrsxxx
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3