Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Ναταλυ.
Προκειται για μια αρκετα ωριμη γυναικα 60+ ετων.
Απο εμφανιση αναμενομενα ειναι αρκετα σπασμενη.
Αρκετα αδυνατο χαλαρωμενο κορμι και προσωπο ενω το στηθος μικρο και κρεμασμενο.
Ειναι ψηλη γυναικα γυρω στο 1,70 και το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο τελειωτικο
και σεξ σε ολες τις στασεις.
Η Ναταλυ ηρθε στο δωματιο και ηταν αρκετα επικοινωνιακη και προσχαρη.
Ανεβηκε απο πανω μου και αρχιχε να με γλειφει στο λαιμο και να με χτυπαει εκει με τη γλωσσα της. Η ηδονη ανεβηκε στο φουλ και το πεος ειχε γινει πετρα.
Η Ναταλυ συνεχισε να με φιλα στο λαιμο και μου εριξε και μερικα γλωσσοφιλα.
Κατεβηκε αργα προς τα κατω με φιλακια στον κορμο μου και εφτασε στο πεος οπου τον εβαλε
με μιας ολο μεσα στο στομα της ακαποτα. Αρχισε μια αρκετα καλη βαθια πιπα ενω μου εφαγε τα αρχιδια !!
Δεν την γαμησα αν και στο καβαλημα ειναι καλη, τον παιρνει ολο μεσα και δινει φουλ γλωσσοφιλα.
Την αφησα να μου πιπωνει το πεος για πανω απο 7-8 λεπτα μεχρι που τα αδειασα ολα μεσα στο στομα της.
Υπομονετικη, περιμενε να βγαλω και την τελευταια σταγονα και μετα πηγε στο νιπτηρα.

Συμερασματικα η Ναταλυ ειναι ενα gilf με αρκετα καλα προκαταρκτικα και πολυ καλη ακαποτη τελειωτικη πιπα.
Για οποιον μπορει να διαθεσει ενα δεκαρικο χωρις να τη γαμησει και απλα να την αφησει να κανει πιπα σιγουρα θα κανει αποσβεση και θα φυγει πραγματικα ξεκαυλωμενος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.951
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Bonecrusher και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού