Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό ξανά στην οδό Φυλής!Λίγα σπίτια ανοιχτά και τελικά επέλεξα το εν λόγω και τη Χριστίνα.Μια κοπέλα αδύνατη,με μικρά βυζιά αλλά ωραίο πρόσωπο και χαμόγελο.Βγήκε από το δωμάτιο ευδιάθετη και δεν το σκέφτηκα ιδιαίτερα να δώσω το μπλε χαρτονόμισμα στην ευγενική κυρία.Πέρασα στο δωμάτιο και μετά από λίγη ώρα ήρθε η κοπέλα.Όσο περίμενα άκουσα την κυρία να διώχνει ξένους λέγοντας "ony Greek" χωρίς "l"!Αυτό είναι καλό.Ήρθε η κοπέλα,μια γρήγορη "γνωριμία" μου είπε ότι είναι 25 ετών από την Τσεχία,αλλά τα μπουρδέλα δεν είναι και ληξιαρχεία οπότε το 25 μπορεί να είναι 29 και ηΤσεχία,Ρουμανία,αλλά ποιος νοιάζεται;Η κοπέλα ξάπλωσε,χαδάκια κλπ και μετά με ρώτησε αν θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό ή με προφυλακτικό.Επέλεξα το δεύτερο,και ξεκίνησε μια ωραία πίπα,βαθειά και αργή.Είχε πάρει θέση τέτοια που μπορούσα να παίζω με το καλοξυρισμένο μουνάκι της χωρίς πρόβλημα.Δάχτυλο δε δοκίμασα να βάλω οπότε δεν ξέρω αν το δέχεται.Μετά τη γύρισα στο "ιεραποστολικό" που άνοιξε ωραία τα πόδια και μετά της είπα να ανέβει επάνω,αλλά δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα,αλλά στα 4 ήταν πολυ ωραία.Ωραίο στήσιμο με ανοιχτά πόδια,και ένα κωλαράκι άψογο,με έφεραν στο τέλος.Η κυρία δεν ενόχλησε καθόλου,δε χτύπησε πόρτα κλπ.
Εν κατακλείδι μια καλή συνεύρεση με 20€.Θα την ξαναδοκιμάσω μάλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.934
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Επιρρεπής, ThE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού