Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά της 12 το μεσημέρι και με καλές να χτυπάνε κόκκινα κατηφορησα στο γνωστό οίκο για διαφορετικού είδους παιχνίδια. Με χαρά διαπίστωσα ότι δεν ητνα η Δέσποινα. Όχι ότι έχω κάτι μαζί της αλλά ήθελα κάτι διαφορετικό. Αφού πλυθηκα καλά καλά, ξυριστηκα επιμελώς κια προετοιμασία την τρυπουλα μου με ky gel, φόρεσα ένα στρινγκ και πήγα στον εν λόγω χώρο. Με υποδέχτηκε η Σοφη. Όχι ιδιαίτερα θυληκη αλλά το διαφορετικό με έκανε να θέλω να δοκιμάσω. Μπήκε στο δωμάτιο, μοσχοβολαγε και όταν με είδε με το στρινγκ κατάλαβε ότι θα περάσει καλά. Έβγαλε το εσώρουχο και είδα ένα καλό εργαλειο ιδανικό για γούστα και ξεπατωμα. Τόσο όσο ώστε να σε πνίγει με βαθύ τσιμπουκια και καλοσχηματισμενο για να σε ανοίξει χωρίς να πονάς πολύ άμα δεν εισια έμπειρος και είσαι στενός πολύ όπως εγώ. Μου βυθιζε το εργελιο της μέχρι τα αρχιδια για πολύ ωραία και έσταζε από καβλα και εμένα ο πουτσος μου ξεροχυνε. Με έβαλε να κρεμάσω το κεφάλι εκτός κρεβατιού και μου γαμουσα το λαρύγγι με δύναμη και άνοιγε την τρύπα μου με 3 δάχτυλα που με έκαναν να θέλω να ουρλιαξω από καβλα. Αφού με έπνιξε για ώρες με γαμουσε για 15 λεπτά χωρίς έλεος μέχρι που έβγαλε το Ρ προφυλακτικό και μου τα έδωσε στα αρχιδια τριβωντας τα καβλια μας. Εσυσα πάνω μου τόσο δυνατά που είχα πολύ καιρό να νιώσω έτσι. Ξαναέβαλε καποτα και μου το εδψσε στο στόμα για λίγο ακόμα με ευχαρίστησε και περιμένω να την ξαναδώ σύντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Pegging Slave, LEFTY2, Καβλιάγγουρας και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού