Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβαζα και εγώ τα λεγόμενα γεια την συγκριμένοι κοπέλα και λέω να την δοκιμάζω.Πήγα κατά της 23:30,στο σαλόνι περιμείνανε και αλί.Η περιέργεια με έκανε να καθίσω να την δω.Η τσατσα λέει τα προγράμματα και το μυαλό μου μου έκατσε στο κωλαράκι.Μόλις τελειώνει τον προηγούμενο,βγαίνε από το δωμάτιο μια ξανθιά γλυκιά φατσούλα με μακριά μαλλιά κάτω από την πλάτη,ωραία πόδια,πλατύ επίσης,αλά πράγματι από βυζί λίγο μικρό αλλά η πεταχτές ρόγες βγάζαμε μάτι.Σκαιή ένα χαμόγελο σε όλους και μπαίνει στο καμαρίνι.Καλή η πρώτη εντύπωση,δεν μπορώ να πω.Δίνω τα λεφτά περνώντας το πρόγραμμα τον 130 ευρώ αφού το κωλαράκι της μου γυάλιζε.Δεν γαμήετε λέω,δεν τυχαίνει να βρούμε κώλο συνάχια στο Βαρδάρη έκτος από τα πουστράκια που κάθονται στης γωνίες λολ.Μπαίνω πρώτος στο δωμάτιο και σε λύγο άρχετε και η Ντιανα που στην συνέχεια μου ίππε ότι είναι από Μολδαβία και είναι καινούρια στην πιάτσα.Αρχίζει να με χαϊδεύει στο στήθος και να κατεβαίνει μπροστά κάτω στο ευαίσθητο σημείο και να ξεκινήσει το κλαρίνο γυμνό.Τέτοιο ρούφηγμα του κεφαλιού δεν έχω ξανά νιώσει,και να προσπαθεί να το χώσι όλο μέσα όσο ποιο βαθιά γινόταν,το έκανε σιγά χωρείς να βιάζετε.Μαλών και τα 130 ευρώ της άνοιξαν την όρεξη λολ.Ξεκινώ και εγώ στο 69,να την γλυφό και να την ακούω να μου πι συνάχια «μου αρέσει».Αλλάξαμε και στάσης στην συνάχια, αλλά το γλυκό το αφίσα γεια το τέλος.Επισημάνω ότι μου έβαλε την καπότα με το στόμα χωρείς να πάρο χαμπάρι και την ρωτώ αν την έβαλε.«Πάντα και υποχρεωτικό»-μου απαντά κομμένη.Οπός την έχω στα τέσσερα την γαργαλώ λιγάκι στη κωλοτρυπήδα, δεν άντεξα αλο και χώνω το πούτσοκέφαλο σιγά γιατί μου λέει ότι πονάι.Στην άρχει πονούσε... αλά μετά την ακούω να μου λέει συνέχεα «μου αρέσει».Η γόμωνα είναι αστέρι και δεν θέλω να μπω στον κόπο να κάνω σύγκριση γιατί είμαι φίλος και με άλλες κοπέλες που δουλεύουν στο Βαρδάρη και έχω αδικήσει μαλών που δεν έχω πάρει τον κόπο να γράψω κάτι και γεια αυτές Αλλά... ΚΩΛΟ δύσκολα γαμασ!! Την γαμαγα την ξανθιά ασταμάτητα από το κώλο και όσες φόρες έβγαζα το πούτσο δεν είδα λερωμένη καπότα,πολύ περίεργο αυτό.Ακόμα και την καπότα μου έβγαλε η ίδια όταν τελείωσα,κατάλαβα ότι η κοπέλα είναι καθαρή και παν απ όλα επαγγελματίας.Την ευχαρίστησα πραγματικά,φιληθήκαμε και της είπα ότι θα τα ξαναπούμε.Τέτοια γιαβρι αξίζει να την τίμησης ξανά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού