Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινώντας θέλω να πω ότι επειδή είμαι νέο μέλος στο σάιτ δεν με αφήνει να βάλω βαθμολογία μεγαλύτερη από εφτά. Για μένα η κοπέλα είναι δέκα στα δέκα. Και περιγράφω.
Μουνι με ύψος πάνω από 1,70 χωρις τακούνια. Πρόσωπο με γωνίες αρμονικές, Μοντελαρα καυλας! Μαλλί μακρύ μαύρο. Ωραία χείλη ζουμερα κατακόκκινα, Στήθος τεσσαρι φυσικοτατο, αστερατο.
Λεπτή μέση, κωλαρακι πολύ όμορφο καλοσχηματισμένο και σφρυγιλο. Δέρμα με ωραία απαλή υφή.
Στα του αγώνα τώρα το μωρό μπήκε μέσα με διάθεση. Εγώ θέλω για να ευχαριστηθω πίπα ακαποτη αλλά και σπατουλαρισμα καλό στα δίδυμα.
Δυστυχώς δεν έκανε και δεν την ευχαριστήθηκα, ήταν όμως και λίγο πριν τελειώσει η βάρδια και είναι κατανοητό να μην βγάζει τόση ένταση. Πέρασμα καποτας στη συνέχεια και ξεκινάει το σφυροκόπημα.
Αρχικά σε ιεραποστολικό, με εμένα να της φιλάω τον όμορφο λαιμό και να χουφτωνω τις βυζάρες της.
Όμως δεν τις ευχαριστιομουν αρκετά έτσι και της λέω γύρνα στα τέσσερα και μόλις πάει να ξαπλώσει να ανακουφιστεί από το βάρος των βυζιων της , της λέω: Μωράκι μου άσε θα σου κρατάω εγώ τις βυζάρες σου.
Και τότε άρχισα να γαμαω αυτό το υπέροχο πλάσμα απολαμβάνοντας όλα του τα θαύματα. Αγκαλιά τις βυζάρες της με τα χέρια μου, να μπαίνω στο σφιχτό της μουνι και πού και πού να χουφτωνω κωλαρακι και βυζάρες. Ποίημα!
Το τέλος ήρθε ευχάριστα και μετά είπαμε δύο κουβέντες και έφυγε.
Βγαίνοντας κάναμε μια συμφωνία με τη Μαρία η οποία αναμένω να δω αν θα τηρηθεί αύριο που θα ξαναπάω.
Και φυσικά θα ακολουθήσει κριτική.
Τα φιλιά μου συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
143
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, jomptien(2), ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2022
Αφήνει η Μαρία να της φιλάς το λαιμό; Από πότε; Ακαποτα ακούμε ,χαδάκια,φιλιά στο λαιμό και αλλά κατά καιρούς. Σε λίγο θα μας πείτε ότι αφήνει να φιλάς και τις βυζάρες .Είτε πρόκειται για φύκια ,είτε η Φολομαρία το κάνει πολύ επιλεκτικά.
Β
βόρδελος
22 Φεβρουαρίου, 2022
Καταρχάς βορδελος καλησπέρα.
Δεν ειπα ότι μου έκανε κανένα απολύτως ελεύθερος στοματικό η Μαρία. Είπα εμένα μου αρέσει πίπα με ελεύθερο στοματικό και αρχιδογλειψιμο αλλά η Μαρία δεν κάνει και δεν ευχαριστήθηκα πίπα.
Τώρα τι κατάλαβες εσύ είναι άλλο θέμα.
Εμένα ξεκάθαρα με άφησε και στο λαιμό να τη φιλάω και στα βυζιά, αλλά βυζιά στα προκαταρκτικά μόνο. Στο σεξ μου είπε πως γαργαληθηκε και δεν με άφησε δεύτερη φορά να τη φιλήσω εκεί.
Τα βυζιά ακόμη και αν δεν τα πιάσεις καταλαβαίνεις ότι είναι φυσικά από όψη και μόνο.
Τέλος όσον αφορά τη συμφωνία που κάναμε χθες, σήμερα (πρωί τελικά την πέτυχα) δυστυχώς δεν κρατήθηκε από μέρους της όμως οπότε και δεν θα κάνω κριτική όπως υποσχέθηκα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2