Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεύτερη κριτική που κανω και δυστυχώς 2/2 φόλα... παω στο 23 και ηταν 2 ατομα που περιμεναν .. βγαινει ο νταβατζής ευγενέστατος και μαλλον ομοφυλόφιλος .. αλλα ευγενέστατος και εξαιρετικός .. και παρουσιάζει την Νταϊάνα δεν συγκράτησα το ονομα Της... ρωσσιδα ωραίο σωμα καστανό χρώμα μαλλιών ωραίο πρόσωπο 22 με 25 χρόνων... ΑΛΛΑ ... καθόλου Ελληνικά καθόλου αγγλικά μονο ρωσσικά... μπαινει στο δωμάτιο και μου λέει up .. λεω απο μεσα μου μαλλον ηρθε ο Πούτιν.. ειμαι ορθιος και αυτη καθιστή στο κρεβάτι και μια πιπα αδιάφορη και άγαρμπη.. ουτε προκαταρκτικά τιποτα ..κάθετε στα 4 κ αρχιζουμε .. και παω με τρόπο να της βγαλω το σουτιέν... και ξεκίνησε τα ρωσσικά... δεν έδωσα σημασία... της λεω και εγω up και αρχιζε και μιλαγε μόνη της ρωσσικά.. παμε ιεραποστολικό και δυστυχώς δεν έμπαινε... αρχισε τα δικά της ... και λεω στα ελληνικά... μας επριξες τα αρχιδια παπαρο ... της λεω doggy style παλι τίποτα... αρχισε τα ρωσσικά εγω τα ελληνικά... παμε σε μαλάκια και ξεκίνησε τα ρωσσικά εγω της λεω στα ελληνικά... μορι καριολα και εγω τη θες να κανω ... ουτε ήξερα τι έλεγε... ξεκίνησε μια μαλάκια λες και ηταν ο φλάς... της λεω relax ... τίποτα ... στο τελος τελείωσα αλλα... τι ηταν αυτο ρε ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2022
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
bruce wayne
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2.085
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 5 review reaction 3 Golemis, anthotypos, obi1 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού