Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Eπισκεψη στον οροφο οπου στο σαλονι βγηκε ενα ομορφο μιλφακι η Λιζα.
Ειναι 30 περιπου ετων και ομορφη για την περιοχη.
Αν και ειναι κοντουλα εχει ομορφο πονηρο μουτρακι και ομορφο κωλαρακι.
Το μαλλι της μακρυ καταμαυρο ισιο, στηθος δεν ειδα ποτε γιατι στο δωματιο δεν εβγαλε σουτιεν,
παντως δε φανηκε να κρυβει κατι ενδιαφερον ουτε και επεμεινα να το βγαλει.
Το προγραμμα της απλο αποστειρωμενο.
Αφου ηρθε στο δωματιο και εγινε μια συντομη γνωριμια μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος.
Η πιπουλα της συμπαθητικη τυπικη,επιφυλακτικη οχι κατι ιδιαιτερο,αμα περιμενετε να σας τον σηκωσει με πιπα χασατε.
Η σταση του σωματος της κατα την διαρκεια της πιπας φουλ αμυντικη μονο την πλατη της μπορουσα να χαϊδεψω.
Της ζητησα να στηθει στα τεσσερα και δυστυχως ελαβε αυτη την εκνευριστικη σταση με κλειστα τα ποδια περασμενα κατω απο τα δικα μου.
Δε μου αρεσε καθολου το στησιμο της και δε με βολευει στο γαμησι κιολας.
Της ζητησα αν μπορει να στηθει με τον αλλο τροπο αλλα δεν γουσταρε, τεσπα την γαμησα λιγο ετσι αλλα δεν μου εβγαινε τιποτα..
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα απο τα ομορφα μπουτακια της και την γαμησα αργα και βαθια.
Δεν εκανα κινηση για φιλι για ηταν πολυ κρυα τα πραματα κατα τη συνευρεση και δε νομιζα οτι θα παρω κατι αν το τολμουσα.
Η αισθηση του αιδιοου της ηταν καλη και δεν εβαλε κρεμα πριν το γαμησι.
Τελειωμα σε αυτη τη σταση με την Λιζα να βιαζεται να με βγαλει απο μεσα της για να δει την καποτα.

Ομορφη κοπελα η Λιζα αρκετα κρυα η συμπεριφορα της, μαζι με το φουλ αποστειρωμενο προγραμμα της ευτυχως που δεν εφυγα αχυστος κιολας.
Το μονο θετικο ο πολυ καθαρος και προσεγμενος χωρος και η τσατσα που δεν χτυπαει πορτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.765
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Διανοούμενος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2022
Την είχα σταμπάρει καιρό αλλά δεν ήξερα λεπτομέριες (όνομα κλπ). Μόλις με έσωσες από σπατάλη ενός 10άρικου, μύστη.
29 Ιανουαρίου, 2022
Φίλε μου 10 ευρώ έδωσες τι περίμενες ωρε? ας έπαιρνες μασαζ με 60 ευρω να είχες όλο το πακέτο απορώ πως γαμάς στο Μεταξουργείο? Με τόσους Μπακλαντές,,,γύφτους? ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!
A
Antonis70@@
30 Ιανουαρίου, 2022
Πέρασα κι εγώ με Λίζα και είχα παρόμοια εμπειρία. Σε μένα έβγαλε το σουτιέν, ωραίο βυζάκι ίσα να γεμίζει η χούφτα. Στο ιεραποστολικό κοίταγε στα πλάγια.Στα 4 πήγε να κάνει το ίδιο κόλπο αλλά τής άνοιξα τα πόδια και την πήγα χαλαρά στην αρχή και όταν αφέθηκε ανέβασα ταχύτητα. Επίσης παρατήρησα ότι ή έχει στενό-ρηχό μουνάκι ή σφίγγεται.
review reaction 1 Accountant
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3