Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Κυριακή στη πρώτη βάρδια , ο γνωστός υπηρεσίας μου είπε ότι δουλεύει η Άντζελα , ξεκίνησε να με καυλαντίζει όπως κάνει αρκετές φορές , εκείνη την ώρα μπήκε μια τύπισσα που τους είχε φέρει καφέ , ο υπηρεσίας λεέι δυνατά ψηλέ πέρνα να τη χύσεις στη μάπα …εγώ τον κοιτάω και κοιτάω μετά κοιτάω την τύπισσα που έφερε τους καφέδες , καλέ όχι αυτή , αυτή είναι η καφετζού , την Άντζελα λέω συνέχισε γελώντας , εκείνη τη στιγμή βγαίνει και η Άντζελα από το κουζινάκι και άρχισε να με τραβάει στο δωμάτιο .
Η Άντζελα είναι ένα μελαχρινό κοντοπούτανο που δουλεύει πολύ καιρό σε αυτόν τον οίκο και πιο παλία έχει δουλέψει και σε άλλους , έχει κανονικό ωραίο κορμί και 2άρι βυζί , το κανονικό της πρόγραμμα είναι απλό . Είπα στον υπηρεσία ότι θα περάσω μόνο και μόνο για να την χύσω στη μάπα .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο η Άντζελα γελώντας , γουστάρεις να με χύσεις στη μάπα μωρό μου με ρώτησε και της είπα ναι .
Συνοπτικά , προκαταρκτικά κάποια φιλάκια χωρίς γλώσσα , παίξιμο πούτσου και πέρασμα προφυλακτικού , 69 δεν ξέρω αν κάνει αφού δεν την ρώτησα ,την πήρα μόνο μία στάση , την ανέβασα από πάνω μου και την ανεβοκατέβαζα δυνατά στον πούτσο μου και αυτή βογκούσε , έβγαλα το προφυλακτικό σηκώθηκα όρθιος και την πρόσταξα να γονατίσει μπροστά μου , της είπα παίξτον και πάρτα στη μάπα σου, ναι καύλα μου απάντησε , μου τον έπαιζε και έβγαζε τη γλωσσούλα της έξω , τη σταμάτησα και άρχισα να παίζω εγώ την πούτσα μου σε απόσταση αναπνοής από το πρόσωπο της μέχρι που άρχισα να τη χύνω , έκλεισε τα μάτια της και το στόμα της , την έκανα στη κυριολεξία χάλια με τα χύσια να στάζουν .
Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί κυρίως τα μάτια της για να μπορεί να τα ανοίξει να δει να πάει να πλυθεί , στο δωμάτιο έκατσα 8 λεπτά , δεν χρειάστηκαν περισσότερο , πέρασα μόνο για τη πρόταση του έπαιζε και έβγαζε τη γλωσσούλα της έξω , τη σταμάτησα και άρχισα να παίζω εγώ την πούτσα μου σε απόσταση αναπνοής από το πρόσωπο της μέχρι που άρχισα να τη χύνω , έκλεισε τα μάτια της και το στόμα της , την έκανα στη κυριολεξία χάλια με τα χύσια να στάζουν .
Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί κυρίως τα μάτια της για να μπορεί να τα ανοίξει να δει να πάει να πλυθεί , στο δωμάτιο έκατσα 8 λεπτά , δεν χρειάστηκαν περισσότερο , πέρασα μόνο για τη πρόταση του

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, kon_ntinos, redgarland και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2022
αντζελα απο αλβανια?την εχω παρει και για μεταξουργειο και 10 ευρω ηταν μια χαρα σε υπηρεσιες και επισης οταν την ειχα παρει ηταν σουπερ με το δικτιωτο της κοντουλα ωραια κοπελα.
J
jimakos900
review reaction 1 n.smirni76
26 Ιουλίου, 2022
Αφήνει πάντα χύσιμο στην μάπα η είναι επιλεκτικά;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2