Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη πρώτη βάρδια , η υπηρεσία με το κοντό μαλλί και τα γυαλάκια διαλαλούσε ότι έχει δύο αστέρια την Ειρήνη και την Τζόυ , την Ειρήνη την είχα πάρει πρίν από καμιά εβδομάδα απέναντι στο 24 με κακές εντυπώσεις , για την Τζόυ είχα ακούσει πολύ καλά λόγια από φίλο συναγωνιστή παλίο μέλος στο σαίτ που δεν γράφει πια εδώ και χρόνια .
Τζόυ , μαυρούλα με κανονικό σώμα , τσιμπουκοχειλά , ωραίο σφιχτό κωλαράκι , 2άρι λίγο πεσμένο βυζί , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο κορμί .
Είχα καιρό να περάσω με μαυρούλα όποτε πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο με χαιρέτησε στα αγγλικά και γενικά με ρωτούσε από που είμαι και τι κάνω .
Συνοπτικά , προκαταρκτικά όχι τίποτα το ιδιαίτερο κάτι πεταχτά φιλάκια και χουφτώματα , φιλιά με γλώσσα δε δίνει , 69 δέχεται και μάλιστα πρίν την γλύψω καθάρισε το μουνί της με μωρομάντιλο , ρώτησε για την πίπα αν θέλω προφυλακτικό , καθάρισμα με μωρομάντιλο , πίπα πολύ καλή , στην αρχή τον έγλυφε με γλώσσα από τον κορμό ώς το κεφαλάκι λέγοντας μου μπανάνα , μετά τον πήρε στο στόμα , δεν τον πήρε μέχρι βαθιά αλλά εγλύφε ωραία ενώ με τη γλώσσα της έκανε και πεταρίσματα στο κεφαλάκι , έκανε και πέρασμα γρήγορο από αρχίδια , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση αυτή από πάνω , καλή συμμετοχή και παρότρυνση να τη γαμίσω (μα αυτό έκανα xa xa xa ) , δεύτερη στάση στα τέσσερα , καλό στήσιμο και καλή θέα της σφιχτής κωλάρας της , τρίτη στάση με αυτή ανάσκελα και τα πόδια της ψηλά κάτι που μου επέτρεπε να μπαίνω βαθιά στο μουνί της και με ορμή , σταμάτησα και της είπα να την χύσω , μου είπε όχι στο στόμα (έτσι κι αλλιώς το ήξερα) μου αφαίρεσε το προφυλακτικό καθάρισε πάλι τον πούτσο μου με μωρομάντιλο και τον ξαναπήρε για λίγο στο στόμα , της είπα ότι θα την χύσω στα κωλομέρια , της είπα να γυρίσει την έστησα στα τέσσερα , έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στα κωλομάγουλα της και τρίβοντας τον εκεί έχυσα στη πλάτη της κυρίως .
Μου έδωσε μωρομάντιλο να την σκουπίσω πήρε τα εσώρουχα της στο χέρι και έφυγε πηγαίνοντας απέναντι στο μπάνιο να πλυθεί .
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13-14 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση και βιασύνη , πέρασα πολύ καλά και σίγουρα κάποια στιγμή ίσως την ξαναπάρω , για όσους τους αρέσουν οι “σοκολάτες” με βάση το πώς πέρασα ας την δοκιμάσουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζόυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.852
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 observer(1), giorgiodelafuentes2, spor48 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού