Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη δεύτερη βάρδια , μπαίνοντας στον οίκο η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει καινούργια κοπέλα η Ειρήνη , σαλονάρισε το λοιπόν μια ξανθοκάστανη κοπέλα φορώντας ένα διάφανο ολόσωμο κορμάκι , με μαλλί μέχρι τους ώμους , σώμα με πιασιματάκια και 2άρι βυζί . Όντως καινούργια κοπέλα στον οίκο αλλά είχε δουλέψει για δύο εβδομάδες στο Φυλής 105 αριστερά πριν αυτό κλείσει .
Νέο αίμα το λοιπόν και είπα να δοκιμάσω , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε , δεν τη λες και κοινωνική , δύσκολα της έβγαζες κουβέντα.
Συνοπτικά , προκαταρκτικά μηδέν , κάθισε δίπλα μου στην άκρη του κρεβατιού σταυροπόδι , αφού έβγαλε το κορμάκι της, ξεκίνησε με το χέρι της να παίζει τον πούτσο μου , φιλιά ούτε χωρίς γλώσσα , 69 αρνήθηκε ίσως και λόγω του ότι όταν ήρθε στο δωμάτιο είχε ήδη βάλει τζέλ στο μουνί της , ερώτηση αν θέλω προφυλακτικό για την πίπα , πίπα αερόπιπα και πολύ ρηχή και πάρα πολύ μικρής διάρκειας , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα όπου καμπούριαζε και τραβιόταν μπροστά , δεύτερη στάση την έβαλα ανάσκελα , σε αυτή την στάση κατάφερα να μπώ λίγο πιο βαθιά μέσα της αλλά είχε βάλει τόσο πολύ τζέλ που δεν ένιωθα τίποτα , δεν ξέρω αν θα κατάφερνα να χύσω αν συνέχιζα , βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να τρίψει το μουνάκι της , έπαιξα τον πούτσο μου και έχυσα στη κοιλιά της .
Στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , καμία απολύτως συμμετοχή μέχρι και η πίπα της τραγική ενώ την ποσότητα τζέλ αστα να πάνε , μία αποτυχημένη συνεύρεση αλλά όλοι όσοι ασχολούμαστε ξέρουμε ότι και αυτό στο πρόγραμμα είναι , δεν θα την ξαναδοκίμαζα ούτε θα την πρότεινα σε κάποιον .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.060
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, pistolpit, Chemical Warfare και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού