Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινός πρωινός με στόχο να χύσω στις βυζάρες της Σόνιας που δουλεύει στο Κωνσταντινουπόλεως 166 το ισόγειο και μόνο 0600-1000 , πριν περάσω μαζί της πέρασα μία από δώ να δω τη παίζει , η υπηρεσία μου μου είπε ότι δουλεύουν η Όλγα και η Ελένη , μίας και την Όλγα την ήξερα είπα στην υπηρεσία να δώ την Ελένη .
Ελένη λοιπόν ξανθιά ψηλή μιλφογκίλφ με κοντό μαλλί κανονικό σφιχτό κορμί για την ηλικία της και 1,5-2άρι βυζί , είχα να την πετύχω κάπου σχεδόν λίγο κάτω από 2 χρόνια , πρόκειται για την Ελένη που είχε ξεκινήσει την καριέρα της το καλοκαίρι του 2016 στο RIP Κολοκυνθούς 63 στο δεξιά και μετά πέρασε και από Ρεμούνδου 21 , Καλύμνου 36 κλπ . Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη μου εμπειρία μαζί της δεν ήταν καλή αλλά διαβάζοντας διάφορες κριτικές για την εξέλιξη της όταν την ξαναπέτυχα σε σπιτάκι του 20αρίκου την δοκίμασα και πάλι και έγινε ένα από τα στανταράκια μου .
Αλλαγή σχεδίων το λοιπόν και αντί για τη Σόνια έμεινα και πέρασα εδώ με την Ελένη , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , πράγματι μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , με τη βαριά φωνή της και τη χαρακτηριστική ρωσική χρεία της με ρώτησε πώς πέρασα στις γιορτές , μιλήσαμε λίγο και μετά στα του αγώνα.
Συνοπτικά , προκαταρκτικά φιλιά σε λαιμό και στήθος καθώς και γλωσσόφιλα , κατέβασμα χαμηλά και γλείψιμο αρχιδιών , ερώτηση για προφυλακτικό , καθάρισμά με μωρομάντιλο και μετά μια πίπα πάρα πολύ καλή , με αυξομειώσεις ρυθμού , ανα τακτά διαστήματα τον έβαζε όλο στο στόμα και κρατιόταν εκεί στη ρίζα του πούτσου μέχρι να χρειαστεί να πάρει ανάσα , γύρισμα σε στάση 69 όπου έγλυψα τόσο τη μουνάρα της όσο και την κωλοτρυπίδα της , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , αν και πολύ ψηλή καλό στήσιμο , δέυτερη και τελευταία στάση ιεραποστολικό σε διάφορες παραλλαγές όπου έπεσαν και πολλά γλωσσόφιλα , τελείωμα στο πρόθυμο στοματάκι της .
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο λιγότερο από 15 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση και χωρίς καμία βιασύνη , θα την πρότεινα σε μιλφογκιλφάκιδες και μη και ένα tip μην πτοηθείτε από το αυστηρό ύφος που έχει στο σαλονάρισμα , σίγουρα θα την ξαναπάρω τώρα που την βρήκα πάλι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.118
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, giorgiodelafuentes2, pistolpit και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού